Medinė dėlionė 4 metų laikai 48 det.

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: LT1145-11011
  Kaina 3429
  4899 Sutaupykite 1470
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 2 vnt.

   

  Kaina galioja tik internete. Prekę turime parduotuvėje. Prekių kiekis ribotas.

   

  Prekių užsakymas telefonu

  Užsakykite prekes telefonu +370 652 44893 . I-V 9:00 - 17:00. Su pristatymu arba atsiėmimu. 

   

  Atsiėmimas parduotuvėje Vilniuje

  Nemokamas atsiėmimas iš sandėlio Vilniuje. Prekių atsiėmimas kitą darbo dieną.

   

  Pristatymas į namus

  Tos pačios dienos pristatymas į namus. Pristatymo kaina 2.49 eur. Nemokamas pristatymas perkant už 39 eur ir daugiau.

   

  Pristatymas į siuntų terminalus

  Kitos dienos prekių pristatymas į namus arba pristatymas į siuntų terminalus 1-3 d.d. Pristatymo kaina 1.99 eur. Nemokamas pristatymas perkant už 39 eur ir daugiau. 

   

  Į krepšelį 

  4014888110115

  Paskirtis
  Berniukams
  Mergaitėms
  Prekės ženklas
  Gamintojas
 • Žaidimas dėlione kitaip! Beleduc pažinimo dėlionių pagalba žaisdami vaikai įgis daug įvairių žinių. Spalvingos dėlionės padrąsisns vaikus pasakoti istorijas skirtingomis temomis. Uždavę vaikams specifinius klausimus paskatinsime juos kalbėti, pasakoti ir taip vystyti jų kalbą, bendravimo įgūdžius, plėsti žodyną.

   

  Dėlionės "4 metų laikai" dėka vaikai žaisdami susipažins su besikartojančiais metų laikais, su atskirais mėnesiais, išskirtinėm jų savybėm ir jų metu įprastai vykstančiais įvykiais ir procesais. Dėlionės pagalba vaikai galės susieti gautas žinias su jų asmeniniu patyrimu.

   

  Mėnesių laikrodį padedame ant stalo vidurio. Skaičiai ant laikrodžio mums parodo mėnesius ir jų seką metuose. Dabar galime paprašyti vaikų sudėlioti dėlionės dalis pagal mėnesius. Po to galime paprašyti sujungti askirų mėnesių dėlionės dalis į vieną dėlionę, vadovaujantis mėnesių seka metuose. Taip gausime vientisą dėlionę su keturiais metų laikais. Jaunesniems vaikams rekomenduojama laikrodį padėti į dėlionės centrą tik tuomet kai pati dėlionė bus surinkta. Dėlionės laikrodis aiškiai parodo, kuris mėnuo yra priskiriamas kokiam metų laikui. Pvz. žiema prasisdeda Gruodžio mėnesį (12 mėnesis) ir baigiasi Vasario mėnesį (2 mėnesis).

  Ant Mėnesių laikrodžio krašto, šalia skaičių, vaikai atras atititinkamus simbolius, kurie padės jiems susigaudyti, kur koks mėnesis turėtų būti. Laikrodžio ciferblato spalvos taip pat pagelbės vaikams nustatyti teisingą metų laiką (melsva spalva –šaltasis sezonas, rausva – šiltasis sezonas).

   

  Dėlionė tinka vaikams nuo 4 metų amžiaus.

  48 medinės dėlionės dalys ir mėnesių laikrodis.

  Dėlionės dydis: 480 mm.skersmuo, storis 6mm.

  Dėžutės dydis: 300x210x100 mm. 

<