MECARD transformeris Raudonas drakonas

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: LT930-FWY67
  Kaina 5839
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymas į namus 1-3 d.d. Pristatymo kaina nuo 1.99 eur. Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau.


  Nemokamas atsiėmimas parduotuvėje Vilniuje. Atsiimkite jau kitą darbo dieną. (Šiuo metu negalimas).

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Amžius
  6+
  Paskirtis
  Berniukams
 • Įspūdingas MECARD transformeris Raudonas drakonas - rekomenduojamas vaikams nuo 6 metų. Originalus žaislo pavadinimas - "Mecard™ Mega Dracha Deluxe Mecardimal Figure"

  Transformeris Raudonasis drakonas Mega Dracha kilo iš įspūdingo pasaulio Mecard. O visas žaidimas paremtas animaciniu filmuku ir jame vykstančiais įvykiais, todėl žaidimų siužetas bus nepaprastai įdomus. Animacinį filmuką galima žiūrėti online Mattel Youtube kanale.   Įsitraukite į „Mecard“ kovas! Kiekvienas sunkvežimis su kortele įgauna tam tikras galias ir virsta robotu-kariu! Gaukite daugiau taškų už ataką, vadovaudamiesi žaidimo kortelių taisyklėmis ir nugalėkite priešus! Vienu akimirksniu didelis automobilis transformuojamas į fantastišką Raudoną drakoną Megą Drachą - užtenka tik paleistį specialų automobiliuką iš serijos Mecardinal (parduodamas atskirai, yra įvairūs modeliai), įrengtu automobilio gale, trapu. Jūsų priešininkas net nespės sumirksėti, kaip išvys priešais save bauginantį drakoną.  O automobiliuku Jums tereikia užvažiuoti ant kortelės ir stebėti antrą įspūdingą transformaciją! „Raudonasis drakonas“ - didelis ir galingas, o jo transformacijos atkartoti niekas negali! Šis siaubūnas kaip mat įbaugins savo priešą didžiuliais sparnais bei dviguba transformacija.  

  Vienu akimirksniu didelis automobilis transformuojamas į fantastišką Raudoną drakoną Megą Drachą - užtenka tik paleistį specialų automobiliuką iš serijos Mecardinal (parduodamas atskirai, yra įvairūs modeliai), įrengtu automobilio gale, trapu. Jūsų priešininkas net nespės sumirksėti, kaip išvys priešais save bauginantį drakoną.   Mecardinal automobiliukai parduodami atskirai. Automobiliai transformuojasi į mažus robotus.  

  Rinkinyje yra automobilis transformeris ir viena žaidimo korta.

 • Jums taip pat gali patikti:

  Tobot Evolution Y Shield-On, 1011
  Kodas: LV28-710802915
  Kaina 5669