Konstruktorius LEGO Ninjago Spinjitzu Slam - Jay, 70682

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: DK01-6265503
  Kaina 799
  999 Sutaupykite 200

  Kaina galioja tik internete. Prekę turime parduotuvėje. Prekių kiekis ribotas.

   

  Prekių užsakymas telefonu

  Užsakykite prekes telefonu +370 652 44893 . I-VI 10:00 -20:00, VII - 10:00 - 18:00. Su pristatymu arba atsiėmimu. 

   

  Atsiėmimas parduotuvėje Vilniuje

  Nemokamas atsiėmimas parduotuvėje Vilniuje. Atsiimkite jau kitą dieną.

   

   

  Pristatymas į namus

  Pristatymas tiesiai į namus 1-2 d.d. Pristatymo kaina 2.99 eur. Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau.

   

  Pristatymas į siuntų terminalus

  Prekių pristatymas į siuntų terminalus 1-2 d.d. Pristatymo kaina 1.99 eur. Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau. 

   

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Amžius
  7+
  Paskirtis
  Berniukams
 • Vaikai mielai tobulins savo Spinjitzu nindzių įgūdžius su žaislu „70682 LEGO Ninjago Spinjitzu Slam - Jay,“. Šį veiksmo nestokojantį žaidimo rinkinį sudaro Jay viesulo suktukas su vieta minifigūrėlei, kuris nesunkiai uždedamas ant lengvai sukonstruojamo suktuko paleidimo įtaiso, ir šaudyklės pagrindas su 3 spyruoklinėmis raketomis. Jis idealiai žaisti tiek vienam, tiek su draugais, nes vienas nindzė gali valdyti paleidimo įtaisą, o kitas gali šaudyti raketomis į viesulo suktuką. Šaunus žaislas vaikams, kuriems patiks atkurti NINJAGO seriale matytą nindzių viesulo efektą, kurti savo iššūkius ir varžytis su draugais. Šiame nindzės suktuko rinkinyje taip pat yra Jay FS minifigūrėlę su galios gobtuvu iš naujos 2019 m. birželio kolekcijos, todėl galima kūribingai žaisti vaidmenimis.    

  Rinkinyje yra Jay FS minifigūrėlė su galios gobtuvo elementu iš naujos 2019 m. birželio kolekcijos. Šį LEGO® NINJAGO nindzės suktuko žaislą sudaro Jay viesulo suktukas iš naujos 2019 m. birželio kolekcijos, iš kaladėlių sukonstruojamas paleidimo įtaisas ir sukonstruojamas šaudyklės pagrindas su 3 spyruoklinėmis raketomis. Įdėk minifigūrėlę į viesulo suktuką, įstatyk jį į paleidimo įtaisą ir trenk per įtaisą, kad paleistum besisukančią minifigūrėlę į taikinį. Su šiuo sukonstruojamu žaislu vaikai galės išgalvoti savo „Spinjitzu Slam“ iššūkius ir varžytis su savo draugais.