LEGO City Lenktyninis sunkvežimis, 42104

 • Kodas: DK01-6288813
  Kaina 799
  999 Sutaupykite 200
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymas į namus arba siuntų terminalus 1-3 d.d. Pristatymo kaina nuo 1.99 eur. Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau.


  Nemokamas atsiėmimas parduotuvėje Vilniuje. Atsiimkite jau kitą dieną. 

  Į krepšelį 
  Amžius
  4+
  Paskirtis
  Berniukams
  Mergaitėms
  Prekės ženklas
  Gamintojas
 • Fantastiškas sunkvežimio modelis vaikams, kurie mėgsta veiksmo žaislus. Jūsų mažiesiems lenktynininkams patiks konstruoti šį LEGO® Technic™ (42104) Lenktyninį sunkvežimį. Bet tai tik pradžia! Sukonstravę sunkvežimį patraukite jį atgal ir pakeiskite, kad jis nulėktų finišo link, sukeldamas lenktynių jaudulį. Nuostabus žaislinio sunkvežimio rinkinys lenktynių nuotykiams. Šis modelis neabejotinai sužadins jaunųjų automobilių gerbėjų vaizduotę. Milžiniški išmetimo vamzdžiai ir aptakas bei atsidarančios durelės ir variklio gaubtas suteikia vaikams daugybę žaidimo galimybių.

  Bet tai dar ne viskas! Su šiuo 2 viename plastikinio modelio rinkiniu vaikai gali perkonstruoti sunkvežimį į šaunų Lenktyninį automobilį, kuris atvers dar daugiau galimybių lavinti naujus konstravimo įgūdžius. Inžineriniai žaislai mažųjų vaizduotei užvesti LEGO Technic idealiai tinka konstravimo gerbėjams, kuriems reikia naujo konstravimo iššūkio su tikroviškų funkcijų kupinais modeliais. Kiekviename rinkinyje yra ne vien spausdintinės, bet ir skaitmeninės „Instructions PLUS“. Jos pasiekiamos nemokamoje programėlėje „LEGO Life“ su priartinimo ir pasukimo funkcijomis, tad jos suteiks vaikams daugiau pasitikėjimo savo jėgomis.

  Detalių skaičius: 67.

 • Alternatyvios ir panašios prekės: