LEGO CITY Padangės policijos reaktyvinis patrulis, 60206

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: DK01-6251834
  Kaina 799
  999 Sutaupykite 200
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymas į namus arba siuntų terminalus 1-3 d.d. Pristatymo kaina nuo 1.99 eur. Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau.


  Nemokamas atsiėmimas parduotuvėje Vilniuje. Atsiimkite jau kitą dieną. 

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Amžius
  4+
  Paskirtis
  Berniukams
  Mergaitėms
 • Padėkite savo vaikui prižiūrėti LEGO® City su šiuo puikiu 60206 padangės policijos reaktyviniu patruliu. Šis LEGO 4+ rinkinys yra specialiai sukurtas ikimokyklinukams ir mažiesiems statytojams, kad jiems būtų smagu ir paprasta žaisti. Jame yra šaunus žaislinis reaktyvinis lėktuvas su atidaroma figūrėlei skirta kabina ir prožektoriumi, taip pat „Starter Brick“ pagrindu, kuris leis net ir labiausiai nepatyrusiems statytojams nesunkiai konstruoti pastatus, transporto priemones ir kitus modelius. Paprastas konstravimo ir žaidimų vadovas padės jūsų mažajam herojui suprasti konstravimo instrukcijų tikslą, lavins jo vaizduotę ir pasitikėjimą savo jėgomis, kad jis galėtų žengti pirmuosius konstravimo iš LEGO kaladėlių žingsnius pažįstamoje LEGO City aplinkoje. Šiame smagiame LEGO City policijos persekiojimo rinkinyje taip pat yra atidaromas seifas su skyriumi brangakmeniams, antrankiai ir 2 figūrėlės.    

  LEGO® 4+ rinkiniai yra smagūs, paprasti žaisti ir specialiai pritaikyti mažiesiems statytojams, kad jie įgytų vis daugiau pasitikėjimo savo jėgomis žengdami pirmuosius konstravimo iš LEGO kaladėlių žingsnius. Rinkinyje yra 2 LEGO® City figūrėlės: padangės policijos pilotas ir nusikaltėlis. Lengvai konstruojamas Policijos padangės reaktyvinis lėktuvas su atidaroma figūrėlei skirta kabina, prožektoriumi ir „Starter Brick“ pagrindu, kad jūsų vaikas galėtų greitai konstruoti ir žaisti šioje jaudinančioje LEGO® City visatoje.