LEGO City Šiukšliavežė, 60220

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: DK01-6251487
  Kaina 1599
  1999 Sutaupykite 400
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymas į namus arba siuntų terminalus 1-3 d.d. Pristatymo kaina nuo 1.99 eur. Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau.


  Nemokamas atsiėmimas parduotuvėje Vilniuje. Atsiimkite jau kitą dieną. 

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Amžius
  4+
  Paskirtis
  Berniukams
 • Padėkite savo vaikui palaikyti LEGO® City švarą su puikiąja 60220 šiukšliaveže. Šis darbščiosios LEGO 4+ transporto priemonės rinkinys yra smagus ir paprastas žaisti ikimokyklinukams ir mažiesiems vaikams. Jame yra tvirta šiukšliavežė su 2 figūrėlėms skirta kabina, pakreipiamu konteineriu ir „Starter Brick“ pagrindu, kuris net labiausiai nepatyrusiems statytojams padės smagiai konstruoti. Pridedamas paprastas konstravimo ir žaidimų vadovas padės jūsų mažajam atliekų surinkėjui suprasti konstravimo instrukcijų tikslą, lavins jo vaizduotę ir pasitikėjimą savo jėgomis, kad jis galėtų žengti pirmuosius konstravimo iš LEGO kaladėlių žingsnius pažįstamoje LEGO City aplinkoje. Šiame smagiame rinkinyje taip pat yra žaislinis šiukšlių konteineris, šiukšlių elementai ir 2 figūrėlės.    

  LEGO® 4+ rinkiniai yra smagūs ir paprasti žaisti mažiesiems statytojams, o paprastos konstravimo instrukcijos padeda jiems žengti pirmuosius konstravimo iš LEGO kaladėlių žingsnius ir įgyti daugiau pasitikėjimo savo jėgomis. Rinkinyje yra 2 LEGO® City atliekų surinkėjų figūrėlės. Yra lengva konstruojama žaislinė šiukšliavežė su atidaroma 2 figūrėlėms skirta kabina, pakreipiamu konteineriu ir „Starter Brick“ pagrindu, kad jūsų vaikas galėtų greitai konstruoti ir žaisti užimtoje LEGO® City visatoje. Taip pat yra šiukšlių konteineris su ratukais. Priedai: šiukšliadėžė, semtuvas, šluota, bananas, žuvis, nedidelė šaka ir 7 LEGO® plytų elementai. Paversk šiukšliavežės konteinerį, prikabink šiukšlių konteinerį ir paversk juos abu, kad išpiltum šiukšles. LEGO® 4+ supažindina jūsų vaiką su beribiu paprastų didvyrių pasauliu. Iš pradžių LEGO® 4+ žaidimo rinkiniai buvo žymimi „LEGO Juniors“ prekių ženklu. Šiuos rinkinius galima derinti su visais LEGO konstruktoriais. Puiki dovana ikimokyklinukams ir mažiesiems statytojams. Šiukšliavežė yra daugiau nei 9 cm aukščio, 14 cm  ilgio ir 7 cm pločio. Konteineris yra daugiau nei 4 cm  aukščio, 6 cm  pločio ir 3 cm gylio.

 • Alternatyvios ir panašios prekės: