LEGO Creator Lenktyninis lėktuvas 31094

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: DK01-6250790
  Kaina 2379
  3499 Sutaupykite 1120

  Kaina galioja tik internete. Prekę turime parduotuvėje. Prekių kiekis ribotas.

   

  Prekių užsakymas telefonu

  Užsakykite prekes telefonu +370 652 44893 . I-VI 10:00 -20:00, VII - 10:00 - 18:00. Su pristatymu arba atsiėmimu. 

   

  Atsiėmimas parduotuvėje Vilniuje

  Nemokamas atsiėmimas parduotuvėje Vilniuje. Atsiimkite jau kitą dieną.

   

   

  Pristatymas į namus

  Pristatymas tiesiai į namus 1-2 d.d. Pristatymo kaina 2.99 eur. Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau.

   

  Pristatymas į siuntų terminalus

  Prekių pristatymas į siuntų terminalus 1-2 d.d. Pristatymo kaina 1.99 eur. Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau. 

   

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Amžius
  7+
  Paskirtis
  Berniukams
 • Mėgaukis vintažiniais skraidymo nuotykiais su klasikinio dizaino LEGO® Creator „trys viename“ 31094 lenktyniniu lėktuvu, kuris turi mėlynos, baltos, geltonos ir raudonos spalvų derinį su šauniais lenktyniniais lipdukais, matomą detalų variklį su vamzdžiais ir cilindrais, pritvirtintą važiuoklę, didelį lėktuvo propelerį, sportiškus atlenkiamus sparnus ir reguliuojamus uodegos vairus. Šis įspūdingas žaislinis lėktuvas taip pat turi atidaromą kabiną ir pridėtą piloto minifigūrėlę, ant kurios yra atspausdintas lakūno kostiumas ir šalmas. Su LEGO Creator „trys viename“ rinkiniais galite konstruoti ir žaisti su 3 skirtingais konstravimo žaislais. Sukonstruok šį lėktuvą su propeleriu, o tada perkonstruok jį į žaislinį sraigtasparnį arba žaislinį reaktyvinį lėktuvą ir patirk dar daugiau veiksmo ir nuotykių ore.    

  Mėgaukis 3 konstravimo galimybėmis su šiuo LEGO® Creator „trys viename“ rinkiniu. Sukonstruok lenktyninį lėktuvą, o tada perkonstruok ir patirk daugiau veiksmo ore su galinguoju sraigtasparniu arba greituoju reaktyviniu lėktuvu su pasukamais reaktyviniais varikliais. Lenktyninis lėktuvas turi matomą variklį su vamzdžiais ir cilindrais, pritvirtintą važiuoklę, didelį pasukamą propelerį, atlenkiamus sparnus, atidaroma kabiną ir reguliuojamus uodegos aukščio vairus, be to, rinkinyje yra 2 lenktynių stulpai su vėliavomis. Grožėkis lenktyninio lėktuvo nuostabiu mėlynos, baltos, geltonos ir raudonos spalvų deriniu su šauniais lenktyniniais lipdukais. Į rinkinį įeina piloto minifigūrėlė su atspausdintu lakūno kostiumu ir šalmu. Atidaryk užtamsintą skliautą, kad pasiektum lėktuvo kabiną, reguliuok uodegos aukščio vairus ir suk propelerį. Pakilk į dangų, tada nerk žemyn ir dideliu greičiu praskrisk pro lenktynių stulpus!  

  Lenktyninio lėktuvo matmenys: daugiau kaip 10 cm aukščio, 23 cm ilgio ir 26 cm pločio.

  Sraigtasparnio matmenys: daugiau kaip 11 cm aukščio, 19 cm ilgio ir 8 cm pločio. Reaktyvinio lėktuvo matmenys: daugiau kaip 10 cm aukščio, 22 cm ilgio ir 24 pločio.  

 • Alternatyvios ir panašios prekės: