LEGO Creator Sportinis automobilis, 31100

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: DK01-6288721
  Kaina 1199
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymas į namus 1-3 d.d. Pristatymo kaina nuo 1.99 eur. Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau.


  Nemokamas atsiėmimas parduotuvėje Vilniuje. Atsiimkite jau kitą darbo dieną. (Šiuo metu negalimas).

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Amžius
  7+
  Paskirtis
  Berniukams
 • Patenkinkite vaikų pomėgį automobiliams ir paskatinkite kūrybiškumą su puikiu „LEGO® Creator 3in1“ Sportinio automobilio (31100) žaisliniu rinkiniu. Vaikams patiks lenktyniauti su šiuo raudonos ir juodos spalvos sportiniu automobiliu, kuris išsiskiria varikliu centre, ortakiu ir aptaku gale. Linksma ir kūrybiška laisvė konstruoti. Su šiuo „LEGO Creator 3in1“ rinkiniu vaikai galės konstruoti ir žaisti su 3 skirtingais konstravimo žaislais. Jie gali konstruoti sportinį automobilį, perkonstruoti jį į patobulintą automobilį su varikliu ir ortakiu, sukonstruoti senovišką lėktuvą arba sukurti ką nors visiškai naujo. Šis puikus konstravimo žaislas skatina vaikus išradingai žaisti ir taps puikia dovana arba atlygiu. Tiek sportinis automobilis, tiek patobulintas automobilis turi vietos minifigūrėlei. Atskiras konstravimo, žaidimo ir perkonstravimo modelis. „LEGO Creator 3in1“ rinkiniai suteikia vaikams smagių detalių ir tikroviškų modelių bei skatina išradingą žaidimą. Modeliai kuria neišsemiamas konstravimo ir žaidimo galimybes bei tuo pačiu sužadina bet kokio amžiaus vaikų kūrybiškumą. Šie maži ir įkvepiantys rinkiniai taip pat yra puiki dovana bet kokia proga.


  Užveskite kūrybišką žaidimą vaidmenimis su šiuo smagiu žaisliniu rinkiniu, kurį sudaro 3 modeliai 1 pakuotėje: Sportinis automobilis, patobulintas automobilis ir senoviškas lėktuvas. Tai puiki dovana vaikams! Konstravimo ir perkonstravimo žaidimas tęsiasi be galo!
  Kokios pramogos laukia už vairo? Vaikai praplėsti savo vaizduotę ir kūrybos įgūdžius važinėdami sportiniu automobiliu, siekti naujų greičių rekordų patobulintu automobiliu, pakilti į padangę senovišku lėktuvu arba sukonstruoti kąnors naujo.


  Šis rinkinys suteikia vaikams 3 modelius vienoje dėžutėje: Jie gali sukonstruoti „Creator 3in1“ Sportinį automobilį (31100), patobulintą automobilį arba senovišką lėktuvą. Vaikai gali žaisti su rinkiniu atskirai arba sujungti su kitais LEGO® rinkiniais ir lavinti savo konstravimo įgūdžius. 

 • Jums taip pat gali patikti:

  LEGO Creator Saulėtasis banglentininkų autobusiukas, 31079
  Kodas: DK01-6213388
  Kaina 2519
  3599 Sutaupykite 1080
  LEGO Creator Ugnies drakonas, 31102
  Kodas: DK01-6288725
  Kaina 1979
  2199 Sutaupykite 220