Lego konstruktorius NINJAGO STROMBRINGER, 70652

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: DK01-6212691
  Kaina 3989
  4999 Sutaupykite 1010
  Šią prekę turime sandėlyje.

   

  Pristatymas 1-2 d.d.

  Pristatymo kaina 3€

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Amžius
  9+
  Paskirtis
  Berniukams
 • Skriek LEGO® NINJAGO® 70652 Žaibo drakonu Stormbringer su Jay ir kaukis su Tėveliu bekoju ir Snukiu, kad atkovotum drakono šarvus. Iššauk spyruoklinių šaudyklių „žaibą“ iš šio itin lankstaus drakono burnos, kuris taip pat turi nuimamą balną minifigūrėlei, mosuojamą uodegą ir tvirtinimo taškus drakonų medžiotojo Tėvelio bekojo kabliui. Šiame rinkinyje taip pat yra pakyla kolekciniams drakono krūtinės šarvams bei 4 LEGO NINJAGO minifigūrėlės su įvairiais ginklais, įskaitant kolekcinį drakono kaulo kardą, kovoms paaitrinti.

  Su 4 LEGO® NINJAGO® minifigūrėlėmis: Jay, Zane, Tėvelis bekojis ir Snukis.
  Žaibo drakonas Stormbringer turi nuimamą balną minifigūrėlei su vadelėmis, pražiodomus nasrus su 2 spyruoklinėmis „žaibų“ šaudyklėmis, lankstų kaklą, sparnus, kojas ir pėdas, bei mosuojamą uodegą ir 4 tvirtinimo taškus drakonų medžiotojo Tėvelio bekojo keršto grandinės kabliams.
  Pražiodyk drakono nasrus ir iššauk iš spyruoklinių šaudyklių.
  Pakyla turi nuimamą Drakono šarvų elementą: drakono krūtinės šarvus.
  Ginklus sudaro kolekcinis drakono kaulo kardas, Jay kusarigama ir tanto, Zane konstruojama katana ir lankas su strėlėmis, Tėvelio bekojo keršto grandinė ir konstruojamas kardas bei Snukio konstruojama katana ir ietis.
  Šis šaunus žaislas vaikams taip pat turi Jay strėlių elementą.
  Atkurk stulbinančias nindzių veiksmo scenas iš TV serialo NINJAGO® Masters of Spinjitzu ir žaisk vaidmenimis.
  Surask daugiau kolekcinių Drakono šarvų rinkiniuose 70650 Likimo sparnas, 70653 Firstbourne, 70654 Dieselnaut ir 70655 Drakono urvas.