LEGO NINJAGO FIRSTBOURNE konstruktorius, 70653

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: DK01-6212693
  Kaina 5949
  8499 Sutaupykite 2550

  Kaina galioja tik internete. Prekę turime parduotuvėje. Prekių kiekis ribotas.

   

  Prekių užsakymas telefonu

  Užsakykite prekes telefonu +370 652 44893 . I-VI 10:00 -20:00, VII - 10:00 - 18:00. Su pristatymu arba atsiėmimu. 

   

  Atsiėmimas parduotuvėje Vilniuje

  Nemokamas atsiėmimas parduotuvėje Vilniuje. Atsiimkite jau kitą dieną.

   

   

  Pristatymas į namus

  Pristatymas tiesiai į namus 1-2 d.d. Pristatymo kaina 2.99 eur. Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau.

   

  Pristatymas į siuntų terminalus

  Prekių pristatymas į siuntų terminalus 1-2 d.d. Pristatymo kaina 1.99 eur. Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau. 

   

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Amžius
  9+
  Paskirtis
  Berniukams
 • LEGO Ninjago žaislai atkartoja populiarų animacinį filmuką, kuriame drąsi nindzių komanda kariauja su priešai, kurie nori užkariauti visą  pasaulį. Vaikai mėgsta žaisti su pažįstamais animacinio filmuko personažais.

   

  Padėk Kai ir Cole išgelbėti visų drakonų motiną Firstbourne nuo drakonų medžiotojų! Plasnok galingosios drakonės LEGO® NINJAGO® 70653 Firstbourne sparnais, kad nepakliūtum į HunterCopter smaigų šaudyklių taikiklį. Jos galinga uodega numušk iš HunterCopter nusileidusius medžiotojus... ir atsispirk gardaus kepto kalakuto masalui! Ar nindzės kariai sugebės įveikti Metalistą, Kramtuką, Jet Jack ir Snukį bei pagrobti brangiuosius drakono šarvus? Tau spręsti!

  Atremk drakonų medžiotojų HunterCopter puolimą prieš Firstbourne su nindzių kariais Cole ir Kai bei atkovok drakono šarvus. Šis itin lankstus LEGO® NINJAGO® 70653 Firstbourne drakonas turi nuimamą balną minifigūrėlei ir plasnojančius sparnus bei mosuojamą uodegą. HunterCopter turi smaigų šaudykles ir keršto grandinės elementą, kuriuo galima nuleisti minfigūrėles, pritvirtinti prie Firstbourne arba nuleisti kepto kalakuto figūrėlę kaip drakono jauką. Šiame rinkinyje taip pat yra pakyla 2 kolekciniams drakono šarvų elementams – drakono šalmui ir drakono krūtinės šarvui – bei 6 LEGO NINJAGO minifigūrėlės su įvairiais ginklais.

  Su 6 LEGO® NINJAGO® minifigūrėlėmis: Kai, Cole, Metalistu, Jet Jack, Kramtuku ir Snukiu.
  Drakonas Firstbourne turi nuimamą balną minifigūrėlei su vadelėmis, dekoruotus suglaudžiamus plasnojančius sparnus, lanksčius žandikaulius, kalą, kojas ir pėdas bei mosuojančią uodegą.


  HunterCopter sraigtasparnis turi kabiną minifigūrėlei, besisukančius sraigtus, 2 smaigų šaudykles ir keršto grandinę.
  Keršto grandine nuleisk minifigurėlę ant Firstbourne, sučiupk ir pakelk drakoną arba nuleisk keptą kalakutą, kuris privilios drakoną.
  Pakyla turi Drakono šarvų elementų: drakono šalmą ir drakono krūtinės šarvus.


  Ginklus sudaro Kai kolekcinis drakono kaulo kardas ir 2 tanto, Cole kūjis, Metalisto keršto grandinės šautuvas, Jet Jack konstruojamas kardas ir Snukio 2 konstruojamos katanos.


  Priedus sudaro Jet Jack reaktyvinė kuprinė, Kramtuko skydas ir apgraužta kalakuto šlaunelė bei keptas kalakutas (be šlaunelės!).
  Atkurk ir žaisk vaidmenimis stulbinančias scenas iš TV serialo NINJAGO® Masters of Spinjitzu. 

 • Alternatyvios ir panašios prekės:

  Konstruktorius LEGO Ninjago Sraigtasparnis šurikenas, 70673
  Kodas: DK01BY-6250875
  Kaina 2349
  3499 Sutaupykite 1150