LEGO Ninjago Imperijos beprotybės šventovė, 71712

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: DK01-6288965
  Kaina 8999
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymas į namus 1-3 d.d. Pristatymo kaina nuo 1.99 eur. Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau.


  Nemokamas atsiėmimas parduotuvėje Vilniuje. Atsiimkite jau kitą darbo dieną. (Šiuo metu negalimas).

  Į krepšelį 
  Amžius
  9+
  Paskirtis
  Berniukams
  Prekės ženklas
  Gamintojas
 • Stulbinanti LEGO® NINJAGO® Nindzių šventovė su 6 minifigūrėlėmis, įskaitant NINJAGO Skaitmeninį Jay ir Skaitmeninį Cole bei piktąjį „Pirmoios imperijos“ imperatorių Unagami. Su šia žaisline šventove ir nindzių figūrėlėmis nuotykių ištroškę vaikai gali leistis į nesibaigiančius nuotykius atkurdami įspūdingą lemiamą mūšį iš TV serialo. Geriausias žaislinės šventovės žaidimo rinkinys.

  LEGO® NINJAGO® šventovėje išradingi vaikai ras gausybę veiklos ir pramogų, planuodami, kaip užkopti į viršūnę.Jie turi išvengti spąstų ir pasinaudoti Key-Tana, kad prasmuktų pro grėsmingąjį suši virtuvėje besidarbuojantį Sushimi, o tada atidaryti vartus, už kurių stovi Unagami sostas. Sudėtingi ir smagūs konstravimo rinkiniai.

  LEGO® NINJAGO® konstravimo rinkiniai yra geriausi žaislai vaikams, suteikiantys jiems galimybę pabėgti į fantazijų pasaulį, kuriame nuolat verda veiksmas ir galima padėti nindzių herojams kovoti prieš blogio jėgas. NINJAGO® gerbėjus įtrauks žaidimas vaidmenimis su veiksmo žaislais, įskaitant nindzių šventovę, konstruojamus žaislus, automobilius, drakonus ir ne tik.


  Neįtikėtinas LEGO® NINJAGO® žaislinės šventovės žaidimo rinkinys su įmantriais spąstais ir funkcijomis bei 6 minifigūrėlėmis iš „Pirmosios imperijos“. Tai bus puiki dovana vaikams, kuriems patinka žaisti vaidmenimis istorijas su nindzių herojų komanda.


  Šį konstravimo rinkinį sudaro NINJAGO® Šventovė ir 6 minifigūrėlės, įskaitant NINJAGO Skaitmeninį Jay, Lloyd ir Cole bei blogiukus Unagami, Raudonąjį snapelį ir Sushimi. Vaikams patiks imtis kūrybos ir rengti mūšius.


  Šis be galo detalus šventovės modelis suteiks vaikams ištisas valandas pramogų jiems stengiantis nepakliūti į spąstus grėsmingam Sushimi į rankas, kad jie galėtų panaudoti tris Key-Tanas ir patekti į Unagami sosto menę pačiame viršuje.


  Šis 810 dalių šventovės modelis yra įspūdingas konstravimo žaislas berniukams ir mergaitėms nuo 9 metų amžiaus ir gali tapti puikia gimtadienio dovana, Kalėdų dovana arba LEGO staigmena bet kokia proga. 

  Detalių skaičius: 810.

 • Jums taip pat gali patikti:

  Konstruktorius LEGO Ninjago Ugninė iltis, 70674
  Kodas: DK01-6250877
  Kaina 4049
  5499 Sutaupykite 1450