LEGO Ninjago Jay kibernetinis drakonas, 71711

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: DK01-6288963
  Kaina 5999
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymas į namus 1-3 d.d. Pristatymo kaina nuo 1.99 eur. Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau.


  Nemokamas atsiėmimas parduotuvėje Vilniuje. Atsiimkite jau kitą darbo dieną. (Šiuo metu negalimas).

  Į krepšelį 
  Amžius
  8+
  Paskirtis
  Berniukams
  Prekės ženklas
  Gamintojas
 • Šis LEGO® NINJAGO® Jay kibernetinio drakono (71711) konstruojamas žaislas su 5 minifigūrėlėmis be galo patiks nindzių robotų gerbėjams, kurie galės su jais kurti veiksmo kupinas fantastines „Pirmosios imperijos“ istorijas. Šis stulbinantis LEGO drakonas yra be galo lankstus ir šaudo raketas iš savo spyruoklinių šaudyklių. Geriausias žaislinis drakonas. Su 5 konstruojamomis NINJAGO® figūrėlėmis Skaitmeniniu Jay, Skaitmenine Nya, Unagami, Richie ir Hausner, nindzių gerbėjai gali pasinerti į „Pirmosios imperijos“ vaizdo žaidimų pasaulį ir žaisti mūšius dėl geltonosios Key-Tana. Šauniojo drakono roboto kabinoje gali keliauti du nindzės, todėl jis pakerės mažųjų vaizduotę žaidžiant pavieniui arba su draugais.

  Tobuli konstravimo žaislai. LEGO® NINJAGO® konstravimo žaislai vaikams perkelia juos į nuotykių pasaulį, kuriame jie gali suvienyti jėgas su savo nindzių herojais ir kovoti su blogio jėgomis. NINJAGO gerbėjai negalės atsiplėšti žaisdami vaidmenimis su šiais stulbinančiais nindzių veiksmo žaislais, kuriuos sudaro nindzių automobiliai, drakonų modeliai, šventyklos, konstruojamos figūrėlės ir ne tik.


  Įspūdingo dizaino LEGO® NINJAGO® Drakono žaislas vaikams ir 5 minifigūrėlės šauniems nuotykiams „Pirmojoje imperijoje“. Puiki dovana ištikimiems NINJAGO gerbėjams arba vaikams, linkusiems į nuotykius ir kūrybą.


  Šį konstravimo rinkinį sudaro Kibernetinis drakonas ir 5 minifigūrėlės: NINJAGO® Skaitmeninis Jay, Skaitmeninė Nya, Unagami, Hausner ir Richie. Drakono robotą ir konstruojamas figūrėles galima naudoti atkurti įspūdingoms scenoms iš TV serialo.
  Šis įmantrus robotas drakonas turi lanksčią galvą ir galūnes bei gali šaudyti raketas iš spyruoklinių šaudyklių. Konstruojamos figūrėlės turi sveikatos lenteles ir įspūdingą naujų šarvų ir ginklų arsenalą iš „Pirmosios imperijos“. 

  Detalių skaičius: 518.

 • Jums taip pat gali patikti:

  Konstruktorius LEGO Ninjago Ugninė iltis, 70674
  Kodas: DK01-6250877
  Kaina 4049
  5499 Sutaupykite 1450