LEGO NINJAGO Spinjitzu Nya ir Wu, 70663

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: DK01-6250564
  Kaina 1229
  1999 Sutaupykite 770
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymas į namus arba siuntų terminalus 1-3 d.d. Pristatymo kaina nuo 1.99 eur. Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau.


  Nemokamas atsiėmimas parduotuvėje Vilniuje. Atsiimkite jau kitą dieną. 

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Amžius
  7+
  Paskirtis
  Berniukams
 • Dvigubas Spinjitzu poveikis su LEGO NINJAGO Spinjitzu Nya ir Wu rinkiniu 70663!

  Šis nindzės žaislas turi Nya Spinjitzu Vandens viesulo suktuką ir Wu Spinjitzu viesulo suktuką. Kiekvienas jų turi 2019 m. sausį pasirodysiantį LEGO NINJAGO suktuko elementą ir 3 priedus puolimo, gynybos ir greičio režimams. Išbandyk skirtingas technikas, nusistatyk asmeninius iššūkius ir varžykis su draugais – galimybės yra neribotos. Šis kūrybinis žaislas turi Nya ir Wu minifigūrėles su katanomis ir 6 sukonstruojamas eksponavimo lentynėles pritvirtinamiems ginklams ir elementams.    

  Rinkinyje yra Nya ir Wu minifigūrėlės su sidabro spalvos katanomis. Nya Spinjitzu Vandens viesulo suktukas ir Wu Spinjitzu viesulo suktukas turi 2019 m. sausį pasirodysiantį suktuko elementą ir 3 skirtingus priedus puolimo, gynybos ir greičio režimams. Nya puolimo režimo priedas turi 4 vandens ietis; gynybos režimo priedas turi 4 vandens elementus; greičio režimo priedas turi 4 smaigalius. Wu puolimo režimo priedas turi 4 degančius arbatinukus su liepsnos elementais; gynybos režimo priedas turi 4 šviesos žetonus; greičio režimo priedas turi 4 smaigalius.

  Šis LEGO® NINJAGO® Spinjitzu žaislas turi 6 sukonstruojamas eksponavimo lentynėles pritvirtinamiems ginklams ir elementams. Nusistatyk asmeninius nindzės Spinjitzu iššūkius ir kaukis su draugais su šiuo nauju sukonstruojamu LEGO® NINJAGO® rinkiniu. Derink su 70659 Spinjitzu Kai, 70660 Spinjitzu Jay, 70661 Spinjitzu Zane, 70662 Spinjitzu Cole ir 70664 Spinjitzu Lloyd vs. Garmadon LEGO® NINJAGO® žaislais ir dalyvauk kvapą gniaužiančiuose Spinjitzu susirėmimuose. Atkurk nindzių viesulo efektą iš TV serialo NINJAGO® Masters of Spinjitzu su šiuo kūrybingu konstravimo rinkiniu.

  Kiekvieno suktuko (be priedų) matmenys: daugiau kaip 4 cm aukščio, 5 cm ilgio ir 5 cm pločio.

 • Alternatyvios ir panašios prekės: