LEGO Technic Gelbėjimo sraigtasparnis, 42092

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: DK01-6251443
  Kaina 3239
  3599 Sutaupykite 360
  Šią prekę turime sandėlyje.

   

  Pristatymas 1-2 d.d.

  Pristatymo kaina 3€

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Amžius
  9+
  Paskirtis
  Berniukams
 • Iškviesk nuostabųjį LEGO® Technic 42092 „du viename“ gelbėjimo sraigtasparnį su įvairiais realistiškais priedais ir funkcijomis, įskaitant besisukančius sraigtus, atidaromas šonines ir galines duris, veikiančią gervę ir neštuvus. Šis tvirtas LEGO Technic vaikams skirtas sraigtasparnis pasižymi autentišku raudonos, baltos ir juodos spalvų deriniu. Jį galima perkonstruoti į futuristinį koncepcinį lėktuvą, kad konstruoti ir žaisti būtų dukart smagiau!     .

  Su besisukančiais sraigtais, atidaromomis šoninėmis ir galinėmis durimis, veikiančia gerve ir neštuvais nuostabus rinkinys LEGO Technic Gelbėjimo sraigtasparnis.

  Apžiūrėk šaunų raudonos, baltos ir juodos spalvų derinį. Atidaryk šonines duris ir gerve nuleisk neštuvus. Šis LEGO® Technic žaislinio sraigtasparnio modelis sukurtas suteikti tikrovišką ir malonų konstravimo potyrį. Šis lengvai konstruojamas rinkinys puikiai tinka pradedantiesiems LEGO® Technic statytojams. LEGO® Technic rinkiniuose realistiškai atkuriami judesiai ir yra mechanizmų, kurie suprantamai ir realistiškai supažindina mažuosius LEGO statytojus su inžinerijos pasauliu