Mini stalo žaidimas DUBLIS

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: BY01-1803_LT
  Kaina 279
  349 Sutaupykite 070
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 25 vnt.

   

   Nemokamas pristatymas užsakymams už 39 eur ir daugiau.

   

  Prekių užsakymas telefonu

  Užsakykite prekes telefonu +370 62 055 304. I-V 9:00 - 15:00. Su pristatymu arba atsiėmimu. 

   

  Atsiėmimas parduotuvėje Vilniuje

  Nemokamas atsiėmimas iš sandėlio Vilniuje. Prekių atsiėmimas kitą darbo dieną. 

   

  Pristatymas į namus

  Pristatymas su Dpd kurjeriu i namus per 3-4 d.d

   

  Pristatymas į siuntų terminalus

  Prekių pristatymas į siuntų terminalus 3-4 d.d. Pristatymo kaina 1.99 eur. 

   

  Į krepšelį 
  Amžius
  6+
  7+
  8+
  9+
  10+
  11+
  12+
  13+
  Paskirtis
  Berniukams
  Mergaitėms
  Prekės ženklas
  Gamintojas
  Kilmės šalis
  Baltarusija
 • Mini stalo žaidimas DUBLIS  - yra linksmas ir aktyvus žaidimas, ugdantis pastabumą ir reakciją. Žaidimo tikslas – pirmam surasti vienodus daiktus, pavaizduotus skirtingose kortelėse. Laimėtoju taps tas, kas pasirodys greičiausias ir pastabiausias ir surinks daugiausia kortelių.

   

  Žaidimo tikslas - pirmam surasti tokius pačius paveiksliukus skirtingose kortelėse.

  Žaidėjų skaičius: nuo 2 iki 4.

  Amžius: 6+

  Pakuotės išmatavimai: 11 x 6 x 1 cm.

   

  Žaidimo taisyklės:

  Pirmas variantas

  I. Pasiruošimas žaidimui

  Gerai išmaišykite korteles ir padalinkite po lygiai visiems žaidėjams. Jeigu kortelių liko, atidėkite jas į šalį. Kiekvienas žaidėjas užverstas korteles pasideda ant stalo. Tada paima vieną viršutinę kortelę ir atvertęs ją padeda šalia savo kaladės.

  II. Žaidimo eiga Žaidimą pradeda jauniausias žaidėjas. Savo atverstą kortelę jis padeda stalo viduryje. Kiekvienas žaidėjas savo kortelėje stengiasi kuo greičiau rasti tokį patį paveiksliuką, koks yra pavaizduotas žaidėjo padėtoje kortelėje stalo viduryje. Pirmas, kas atras porą, garsiai sušunka „Dublis“ ir parodo, būtent kurie paveiksliukai sutinka. Jeigu viskas teisinga, žaidėjas pasiima kortelę ir atverstą uždeda ant savo kortos, kurioje rado sutampančius paveiksliukus. Žaidimas tęsiamas pagal laikrodžio rodyklę.

  III. Žaidimo pabaiga

  Žaidimas baigiamas tada, kai žaidėjai atidengia visas savo korteles. Tuomet žaidėjai suskaičiuoja, kiek turi atverstų kortelių, o laimi tas, kas surinko jų daugiausia.

   

  Antras variantas

  I. Pasiruošimas žaidimui Gerai išmaišykite korteles ir užverstas sudėkite į vieną kaladę.

  II. Žaidimo eiga Žaidimą sudaro turai. Pradedami kiekvieną turą, žaidėjai paima po vieną kortelę iš bendros kaladės ir pasideda priešais save. Visi kartu atsiverčia savo korteles ir ieško sutampančių paveiksliukų savo ir bet kurio kito žaidėjo kortelėje. Žaidėjas, radęs porą, garsiai sušunka „Dublis“, parodo, kurie paveiksliukai sutampa, ir savo kortelę uždengia ranka. Likę žaidėjai ieško porų kitose atverstose kortelėse. Turas baigiasi, kai visi žaidėjai, išskyrus vieną, ranka uždengia savo korteles. Šis žaidėjas pralaimėjo, todėl surenka atverstas korteles ir pasideda prieš save. Tada pradedamas naujas turas.

  III. Žaidimo pabaiga Žaidimas baigiamas tada, kai kaladėje nelieka kortelių. Laimi tas žaidėjas, kuris surinko mažiausiai kortelių.

   

  Trečias variantas

  I. Pasiruošimas žaidimui Gerai išmaišykite korteles, vieną užverstą padėkite stalo viduryje, o likusias padalinkite po lygiai visiems žaidėjams. Jeigu kortelių liko, atidėkite jas į šalį. Kiekvienas žaidėjas savo kaladę pasideda priešais save paveiksliukais į viršų.

  II. Žaidimo eiga Vienas iš žaidėjų atverčia stalo viduryje gulinčią kortelę. Kiekvienas žaidėjas stengiasi kuo greičiau rasti tokį patį paveiksliuką savo ir stalo viduryje esančioje kortelėje. Pirmas, kas atras porą, garsiai sušunka „Dublis“ ir parodo, kurie paveiksliukai sutinka. Jeigu viskas teisingai, žaidėjas atverstą savo kortelę uždeda ant stalo viduryje esančios kortelės. Žaidimas tęsiamas.

  III. Žaidimo pabaiga Žaidimas baigiamas tada, kai žaidėjai, išskyrus vieną, nebeturi savo kortelių. Šis žaidėjas pralaimėjo.

 • Alternatyvios ir panašios prekės:

  UNO kortos H2O to go (atsparios vandeniui)
  Kodas: LT930-P1703
  Kaina 799
  1999 Sutaupykite 1200
  Mini stalo žaidimas ŠARADOS
  Kodas: BY01-1614_LT
  Kaina 279
  349 Sutaupykite 070
  Stalo žaidimas COLOR Addict
  Kodas: B001-10005463
  Kaina 999
  Mini stalo žaidimas KROKODILAS MIMAS
  Kodas: BY01-1607_LT
  Kaina 279
  349 Sutaupykite 070