Padangės policijos parašiutininko suėmimas, 60208

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: DK01-6251536
  Kaina 2799
  3499 Sutaupykite 700
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymas į namus arba siuntų terminalus 1-3 d.d. Pristatymo kaina nuo 1.99 eur. Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau.


  Nemokamas atsiėmimas parduotuvėje Vilniuje. Atsiimkite jau kitą dieną. 

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Amžius
  5+
  Paskirtis
  Berniukams
 • Patruliuok LEGO® City gatvėse iš viršaus su šiuo nuostabiu 60208 padangės policijos parašiutininko suėmimas rinkiniu, kuriame yra žaislinis policijos reaktyvinis lėktuvas su atidaroma figūrėlei skirta kabina ir ištraukiamu kabliu veikiančiam žaisliniam parašiutui pagauti, policijos motociklas ir pabėgimo automobilis. Šiame veiksmo kupiname policijos žaidimo rinkinyje yra 2 kuprinės su grobiu ir 4 figūrėlės.    

  Rinkinyje yra 4 LEGO® City figūrėlės: 2 padangės policijos pareigūnai ir 2 nusikaltėliai. Taip pat yra padangės policijos reaktyvinis lėktuvas su atidaroma figūrėlei skirta kabina ir ištraukiamu kabliu plonam, medžiaginiam parašiutui pagauti, policijos motociklas ir žaislinis nusikaltėlių pabėgimo automobilis.

  Priedai: piloto šalmas su atidaromu antveidžiu ir deguonies kauke, antrankiai, 2 kuprinės ir 2 pinigų maišai. Mesk žaislinį parašiutą į viršų ir pabandyk jį sugauti reaktyvinio lėktuvo nuleidžiamu kabliu. Padangės policijos reaktyvinis lėktuvas yra virš 7 cm (2 col.) aukščio, 22 cm (8 col.) ilgio ir 20 cm pločio. Žaislinis nusikaltėlio parašiutas yra virš 29 cm aukščio ir 20 cm pločio. Nusikaltėlio pabėgimo automobilis yra virš 4 cm  aukščio, 9 cm ilgio ir 4 cm pločio.