Prekių pristatymas

 • Prekių pristatymas į DPD Pickup siuntų paštomatą
  Prekės pristatomos į pasirinktą terminalą 1-2 d. d. bėgyje po užsakymo apmokėjimo. Pristatymo į terminalą kaina 1.99 EUR. Prekę iš terminalo galėsite atsiimti per 7 dienas. SMS žinute yra pranešama, kad siunta jau pristatyta į pasirinktą vietą: nurodomas siuntos numeris, durelių kodas ir Pickup siuntų taško ar terminalo adresas ir darbo laikas.

   

  Prekių pristatymas į namus
  Prekės pristatomos į namus 1-2 d. d. bėgyje po užsakymo apmokėjimo. Pristatymo kaina 2,99 EUR. Elektroninės bankininkystės apmokėjimus gauname kelių valandų bėgyje. Užsakymas ruošiamas tik po apmokėjimo.

  Prekes pristato DPD Lietuva kurjerių tarnyba visoje Lietuvos teritorijoje. Kai užsakymas bus paruoštas kurjeriui, gausite informacinį laišką su siuntos numeriu. Savo siuntą stebėti galite įvedus siuntos numerį DPD sistemoje adresu https://www.dpd.com/lt .

  Jau kitą darbo dieną po siuntos perdavimo kurjeriui, jis su jumis susisieks nurodytu užsakyme telefono numeriu ir patikslins pristatymo laiką. Kuo greičiau kurjeriui pavyks su jumis susisiekti, tuo greičiau užsakymas bus pristatytas.

   

  Atsiėmimas parduotuvėje Vilniuje (šiuo metu atsiėmimas negalimas)
  Atsiėmimas iš parduotuvės yra nemokamas. Užsakymas bus paruoštas atsiėmimui kitą darbo dieną po užsakymo pateikimo.

  Apmokėti užsakymai pateikti iki 10 valandos ruošiami tą pačią dieną, vėlesni užsakymai ruošiami kitą darbo dieną.

  Apie paruoštą atsiėmimui užsakymą informuojame el. laišku.

   

  Atsiėmimo adresas (šiuo metu atsiėmimas negalimas):
  PC MADA

  Viršuliškių g. 40, Vilnius LT-05112

  darbo laikas:

  I-VI 10:00 - 21:00

  VII 10:00 - 18:00

  tel.:(+370) 652 44893