Prekių pristatymas

 • Prekių pristatymas į DPD Pickup siuntų paštomatą

  Prekės pristatomos į pasirinktą terminalą 1-3 d. d. bėgyje po užsakymo apmokėjimo.

  Pristatymo į terminalą kaina 1.99 EUR. Prekę iš terminalo galėsite atsiimti per 7 dienas. SMS žinute yra pranešama, kad siunta jau pristatyta į pasirinktą vietą: nurodomas siuntos numeris, durelių kodas ir Pickup siuntų taško ar terminalo adresas ir darbo laikas. Atsiimant prekes, maloniai prašome, daryti tai kuo skubiau, kad atlaisvintumėte vietą kitai siuntai. 

   

  Prekių pristatymas į namus

  Prekės pristatomos į namus 1-3 d. d. bėgyje po užsakymo apmokėjimo. Pristatymo kaina 2,99 EUR. Elektroninės bankininkystės apmokėjimus gauname kelių valandų bėgyje. Užsakymas ruošiamas tik po apmokėjimo.

  Prekes pristato DPD Lietuva kurjerių tarnyba visoje Lietuvos teritorijoje. Kai užsakymas bus paruoštas kurjeriui, gausite informacinį laišką su siuntos numeriu. Savo siuntą stebėti galite įvedus siuntos numerį DPD sistemoje adresu https://www.dpd.com/lt .

  Po siuntos perdavimo kurjeriui, jis su jumis susisieks nurodytu užsakyme telefono numeriu ir patikslins pristatymo laiką. Kuo greičiau kurjeriui pavyks su jumis susisiekti, tuo greičiau užsakymas bus pristatytas.

   

  Atsiėmimas parduotuvėje Vilniuje: 

  Atsiėmimas iš parduotuvės yra nemokamas. Užsakymas bus paruoštas atsiėmimui kelių valandų bėgyje po užsakymo apmokėjimo. 

  Atsiėmimo punkto darbo laiką rasite čia.

  Apie paruoštą atsiėmimui užsakymą informuojame el. laišku.

      

     

<