Stalo žaidimas - Ganau, Ganau aveles

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: LT04-10238
  Kaina 1999

  Kaina galioja tik internete. Prekę turime parduotuvėje. Prekių kiekis ribotas.

   

  Prekių užsakymas telefonu

  Užsakykite prekes telefonu +370 652 44893 . I-VI 10:00 -20:00, VII - 10:00 - 18:00. Su pristatymu arba atsiėmimu. 

   

  Atsiėmimas parduotuvėje Vilniuje

  Nemokamas atsiėmimas parduotuvėje Vilniuje. Atsiimkite jau kitą dieną.

   

   

  Pristatymas į namus

  Pristatymas tiesiai į namus 1-2 d.d. Pristatymo kaina 2.99 eur. Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau.

   

  Pristatymas į siuntų terminalus

  Prekių pristatymas į siuntų terminalus 1-2 d.d. Pristatymo kaina 1.99 eur. Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau. 

   

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Amžius
  5+
  Paskirtis
  Berniukams
  Mergaitėms
 • Stalo žaidimas „Ganau, ganau aveles" – linksmas žaidimas, kuris padeda lavinanti loginį mąstymą bei skatina skaičiuoti ir planuoti ėjimų sekas. Po lietaus danguje nušvinta saulytė ir avyčių banda gali vėl ramiai ganytis pievoje. Piemenukai gena savo bandą ten, kur žolė sultingesnė. Avytėms kelią rodo ne tik piemenukai, bet ir aviganis. Saulytei nusileidus, ganymo diena baigiasi, baigias ir žaidimas. Tada paaiškėja, kuri avytė ganėsi sultingesnėje pievos vietoje. Žaidimą gali žaisti 2-4 žaidėjai

  Žaidimo trukmė – 25 min.

  Komplekte rasite: 1 žaidimo lentą, 60 žolės kortelių, 2 specialius kauliukus, 8 avytes, 1 saulę ir 1 šuniuką, žaidimo taisykles. Žaidimo lenta padedama stalo viduryje. 16 tamsių žolės kortelių išdėliojama ant 8 laukelių –po 2 ant vieno laukelio, žaidimo lentos centre. 44 šviesios žolės kortelės išdėliojamos žalia puse į viršų ant kitų žaidimo lentos langelių. Kiekvienas žaidėjas gauna 2 vienos spalvos avytes ir padeda jas ant dviejų iš keturių prieš jį esančių starto laukelių. Saulė padedama ant saulės starto laukelio, šalia lentos pastatomas šuo ir padedami abu kauleliai. Vaikai meta kaulelį. Tas, kuriam pirmam iškrenta dvi avytės, ir pradeda žaidimą. Pradedantysis žaidėjas meta abu kaulelius ir atitinkamai eina. Abu veiksmus gali atlikti tiek viena, tiek abi avytės (kiekviena po vieną veiksmą). Žaidimas baigiamas, kai saulė grįžta į starto laukelį arba kai nebelieka žolės kortelių. Surinktas korteles žaidėjai sudeda į krūveles. Laimi tas žaidėjas, kurio kortelių krūvelė aukščiausia. Vaikai, kurie jau moka skaičiuoti, suskaičiuoja korteles. Žaidėjas, neapdairiai pasiėmęs kortelę su kirmėliuku, turi už baudą ją ir dar vieną kortelę atiduoti.