Stalo žaidimas Lobių ieškotojai

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: BY01-1206_LT
  Kaina 2299
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 17 vnt.

   

   Nemokamas pristatymas užsakymams už 150 eur ir daugiau.

   

  Prekių užsakymas telefonu

  Užsakykite prekes telefonu +370 62 055 304. I-V 9:00 - 15:00. Su pristatymu arba atsiėmimu. 

   

  Atsiėmimas parduotuvėje Vilniuje

  Nemokamas atsiėmimas iš sandėlio Vilniuje. Prekių atsiėmimas kitą darbo dieną. 

   

  Pristatymas į namus

  Pristatymas su Dpd kurjeriu i namus per 3-4 d.d

   

  Pristatymas į siuntų terminalus

  Prekių pristatymas į siuntų terminalus 3-4 d.d. Pristatymo kaina 2.99 eur. 

   

  Į krepšelį 
  Amžius
  6+
  7+
  8+
  9+
  10+
  11+
  12+
  13+
  14+
  15+
  Paskirtis
  Berniukams
  Mergaitėms
  Prekės ženklas
  Gamintojas
  Kilmės šalis
  Baltarusija
 • Stalo žaidimas "Lobių ieškotojai" tiems, kurie mėgsta nuotykius! Žaidimas susideda iš 12 mini-žaidimų, kuriuos vienija bendra tema – lobių ieškojimas. Jo metu žaidėjai apsilankys nepereinamose džiunglėse, negyvenamose salose, karštoje dykumoje, neįžengiamuose miškuose ir aukštuose kalnuose. Apsilankę keturiose vietovėse žaidėjai turi atlikti užduotį – surasti lobį. Tačiau kad galėtų savo tikslą pasiekti, žaidėjai turi pereiti per tiltą, griūvantį jiems po kojomis, rasti išėjimą iš klaidaus labirinto, neįkristi į bedugnę, užvaldyti senovinį totemą ir t.t. Susidoroti su šiais iššūkiais žaidėjams padės naudingi daiktai, kuriuos pasiims į kelionę: mačetė, virvė, fakelas ir signalinė raketa.    

   

  Žaidimo tikslas: surinkti kuo daugiau lobių taškų. Laimi daugiausiai taškų surinkęs žaidėjas.

  Žaidėjų skaičius: 2-4.

  Amžius: 6+.   

  Pakuotės išmatavimai: 35х23х6 cm.

  Žaidimą sudaro:

  Žaidimo laukas, padalintas į 4 vietoves: džiunglės, salos, dykuma, miškas

  Žaidimo laukas „Labirintas“

  Žaidimo laukas „Tiltas virš bedugnės“

  Žaidimo laukas „Kalno karalius“

  Žaidimo laukas „Piratų ruletė“

  Kortelės su indėnų simboliais: 40 vnt.

  Pavojų kortelės: 28 vnt.

  Papildomų daiktų kortelės: 4 vnt.

  Lobių kortelės: 29 vnt.

  Lentelių kortelės: 12 vnt.

  Sienelių kortelės: 9 vnt.

  Monetų kortelės: 21 vnt.

  Žaidimo figūrėlės: 20 vnt.

  Smėlio laikrodis: 1vnt.

  Žaidimo kauliukai: 2 vnt.

  Taisyklių knyga: 1 vnt.

   

  Štai keli mini-žaidimų aprašymai:  

   

  Tiltas virš bedugnės Žaidimo aprašymas: Žaidėjai atkeliavo iki dykumos, tačiau išlipti į krantą nebus lengva. Senų senovėje nutiestas tiltas byra nuo menkiausio vėjo dvelksmo, o kraugeriai rykliai tik ir laukia, kuriam keliauninkui paslys koja. Žaidimo tikslas: pirmam pereiti per tiltą Sudėtis: Žaidimo laukas Lentelių kortelės: 12 vnt. Žaidimo figūrėlės: 8 vnt. Kauliukas

  Pasiruošimas žaidimui Kiekvienas žaidėjas pasiima 2 savo pasirinktos spalvos figūrėles. Jo tikslas – perkelti figūrėles į kitą tilto pusę. Figūrėlės pastatomos prie starto linijos. Visos 12 lentelių sudedamos žaidimo lauke į specialiai joms skirtas vietas.  

  Žaidimo pradžia Išmetus kauliuką, einama per lenteles. Žaidėjas pats sprendžia, su kuria figūrėle jam žaisti. Dėmesio: galima žaisti tik su viena figūrėle.  

  Judėjimas lentelėmis Kai žaidėjas nulipa nuo lentelės, ją pasiima. Jeigu ant tos pačios lentelės stovi daugiau nei viena figūrėlė, ją pasiima tas, kas paskutinis atsistojo ant šios lentelės. Jeigu išmetus kauliuką figūrėlė sustoja toje vietoje, kur nėra lentelės, žaidėjas praleidžia ėjimą, arba į tą tuščią vietą gali padėti lentelę, kurią turi pasilikęs atsargai. Dėmesio: vaikščioti per tuščius laukus be lentelių galima, tačiau sustoti ant jų negalima.  

  Žaidimo pabaiga Laimi tas žaidėjas, kuris pirmas iki finišo ateis su abiem figūrėlėmis. Taškų skaičiuos šiuo atveju nelemia, kas laimi.

  Įšventinimas į piratus Jūs pakeliui sutinkate piratus. Jie nori paimti jus į nelaisvę, bet kai pamato, kaip jūs kovojate, pasiūlo jums tapti vienu iš jų. Dabar jums reikia įrodyti, kad esate stiprus ir drąsus – kaip tikras piratas. Žaidimo tikslas: rasti „jūrą“.

  Pasiruošimas žaidimui „Tikras piratas visada užuodžia jūrą, netgi būdamas sausumoje“, – pasakė jums jūrų plėšikai. Jums teks surasti „jūrą“ ten, kur jūs žaidžiate: namie, lauke arba pliaže. Tiks bet koks vandens šaltinis: vonia, upė ar netgi bala. Iki „jūros“ jums reikia nušuoliuoti ant vienos kojos, tartum kita būtų medinė. Kol jūs šokinėjate, negalima nieko sakyti, išskyrus žodžius „Karamba!” ir „Tūkstantis piranijų!“ Jeigu jūs dar kažką pasakysite, arba nugriūsite, užduotis neįvykdyta.

  Žaidimo pabaiga Žaidėjas laimi, kai randa „jūrą“. Jeigu nuo „jūros“ atgal jis šokinės ant vienos kojos, gaus papildomai 5 lobių taškus. Jeigu žaidėjui nepasisekė, visa užduotis yra neįvykdyta. Išskirtiniai atvejai Jeigu žaidėjas dėl sveikatos negali šokinėti, jam leidžiama sudainuoti piratų himną. Jį reikia dainuoti užkimusiu balsu ir užsidengus vieną akį, tartum turėtumėte tvarstį. Viskas, ko reikia žaisti, yra dėžutėje. Jums reikia tik pasikviesti linkmų draugų ir pasiimti gerą nuotaiką. Linkime jums nepaprastų nuotykių.

   

 • Alternatyvios ir panašios prekės:

  Stalo žaidimas Keliaujame po Lietuvą, 1806
  Kodas: BY01-1806_LT
  Kaina 1199
  Stalo žaidimas Katė ant sienos
  Kodas: LT1094-707-14_LT
  Kaina 1399