YULU žaidimas Dynamite Dare, YL014

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: LT85-4060103-0166
  Kaina 1259
  1799 Sutaupykite 540

  Kaina galioja tik internete. Prekę turime parduotuvėje. Prekių kiekis ribotas.

   

  Prekių užsakymas telefonu

  Užsakykite prekes telefonu +370 652 44893 . I-VI 10:00 -20:00, VII - 10:00 - 18:00. Su pristatymu arba atsiėmimu. 

   

  Atsiėmimas parduotuvėje Vilniuje

  Nemokamas atsiėmimas parduotuvėje Vilniuje. Atsiimkite jau kitą dieną.

   

   

  Pristatymas į namus

  Pristatymas tiesiai į namus 1-2 d.d. Pristatymo kaina 2.99 eur. Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau.

   

  Pristatymas į siuntų terminalus

  Prekių pristatymas į siuntų terminalus 1-2 d.d. Pristatymo kaina 1.99 eur. Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau. 

   

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Amžius
  4+
  Paskirtis
  Berniukams
  Mergaitėms
 • Išminuok arba pralaimėk!  Dynamite Dare - tai smagus laukinių vakarų žaidimas per kurį turi spėti sustabdyti dinamitų sprogimą ir išsaugoti auksą. Sudėkite raudonus putų dinamitus gale, nustatykite laikmatį ir pradėkite žaidimą. Spauskite detonatoriaus mygtukus taip greitai kaip tik galite, bet saugokitės! Pasirinkus neteisingą mygtuką dinamitas gali sprogti. Laimi tas kuris sustabdo laikmatį.    

  Laukiniuose vakaruose Buffalo Billas padėdamas bombą tikisi pavogti kasyklos auksą. Žaidėjai turi nukenksminti sprogmenį ir išsaugoti auksą. Paeiliui spauskite detonatoriaus jungiklius ir nukenksminkite sprogmenį prieš pasibaigiant laikui. Jeigu pasiseks ir nukenksminimo jungiklis bus nuspaustas, tai laikmatis sustos ir vėl grįš į pradinę padėtį. Laimės tas, kuris išsaugos lobį 3 žaidimo turus. Saugokitės - jeigu pernelyg ilgai galvosite arba pasirinksite neteisingą kištuką, bomba sprogs!    

  Kaip žaisti YULU Dynamite Dare:

  Pradėkite surinkdami žaidimą. Tada užveskite laikmatį ir spustelėję padėkite sprogmenis. kai būsite pasiruošę žaisti, paspauskite paleidimo mygtuką ir pasikeisdami spauskite detonatoriaus jungiklius kol išminuosite arba laimėsite.     Ypatybės:

  • kiekvieną kartą iš naujo nusistato vis kitas nukenksminimo jungiklis
  • linksmas žaidimas, turintis laiko limitą bei verčiantis daryti sprendimus
  • puikus žaidimas šeimai
  • pakuotėje yra: lagaminukas, laikmatis su 10 detonavimo jungiklių ir 1 paleidimo mygtukas, laikrodis, 2 paleidimo platformos ruožai, 2 dinamito vienetai, 4 lipdukai (2 akys, šypsena, laikrodžio skaičiai)

     

  • Žaidėjų skaičius: 2- 4 žaidėjai.

      Pakuotėje: lagaminukas, laikmatis su 10 detonavimo jungiklių ir 1 paleidimo mygtukas, laikrodis, 2 paleidimo platformos ruožai, 2 dinamito vienetai, 4 lipdukai (2 akys, šypsena, laikrodžio skaičiai)