Apie mus

 • UAB „Sanifinas“ užsiima žaislų gamyba ir didmenine prekyba. Įmonė buvo įkurta 1996 metais. Nuo tada turi daugiau nei 25 metų patirties šioje srityje. 

  Pagrindinis įmonės tikslas yra pateikti į rinką kruopščiai atrinktą žaislų asortimentą. Vadovaujamės paprastais kriterijais:

  • žaislai privalo atitikti visus saugumo ir kokybės reikalavimus.
  • Asortimentas turi žengti koja kojon su pasauliniais trendais (MEMOs) ir mada.
  • asortimentas yra kruopščiai parenkamas kiekvienai amžiaus grupei
  • asortimentą sudaro įvairios kategorijos: minkšti žaislai, stalo žaidimai, dėlionės, lavinamieji ir mokomieji rinkiniai, lauko žaislai, sezoninės prekės.
  • Žaislai gaminami Lietuvoje, Ukrainoje, Lenkijoje, nedidelė dalis Kinijoje.

   „Sanifinas" yra žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautiniu lygiu. Įmonė eksportuoja savo gaminius į Europą, o taip pat turi gerą reputaciją dėl savo kokybės ir paslaugų tarptautiniu mastu. 

  UAB „Sanifinas“ misija yra dovanoti vaikams džiaugsmą. Mes siekiame, kad žaisdami vaikai mokytųsi bendrauti, lavintų vaizduotę bei mažąją motoriką, pažintų emocijas, judėtų ir kad kuo mažiau laiko praleistų prie ekranų. Tėveliams, ugdymo įstaigoms ar specialistams, dirbantiems su vaikais, stengiamės tapti šaltiniu, iš kurio jie greitai pasisemtų idėjų ir turėtų priemonių, kaip padėti vaikams augti ir tobulėti, bei leisti laiką kartu su vaikais.   

  Mūsų aukšto sandėliavimo sandėlis Vilniuje talpina apie 2000 SKU, kuriuos tiekiame į tinklus, elektronines parduotuves, specializuotas parduotuves.

   UAB „Sanifinas“ stengiasi būti socialiai atsakinga įmone. Dalyvaujame projektuose, kurie skirti vaikų aktyviam poilsiui, vaikų švietimui, taip pat esame SKM krepšinio komandos SKM-I funtastik.lt rėmėjai.