Prekių pristatymas ir grąžinimas

 • Prekių pristatymas į DPD Pickup siuntų paštomatą

  Prekės pristatomos į pasirinktą terminalą 2-7 d. d. bėgyje po užsakymo apmokėjimo.Pristatymo į terminalą kaina 2.99 EUR. Prekę iš terminalo galėsite atsiimti per 7 dienas. SMS žinute yra pranešama, kad siunta jau pristatyta į pasirinktą vietą: nurodomas siuntos numeris, durelių kodas ir Pickup siuntų taško ar terminalo adresas ir darbo laikas. Atsiimant prekes, maloniai prašome, daryti tai kuo skubiau, kad atlaisvintumėte vietą kitai siuntai.

  Prekių pristatymas į namus | DPD kurjeris

  Prekės pristatomos į namus 2 - 7 d. d. bėgyje po užsakymo apmokėjimo. Pristatymo kaina 4,50 EUR. Elektroninės bankininkystės apmokėjimus gauname kelių minučių bėgyje. Užsakymas ruošiamas tik po apmokėjimo.

  Prekes pristato DPD Lietuva kurjerių tarnyba visoje Lietuvos teritorijoje. Kai užsakymas bus paruoštas kurjeriui, gausite informacinį laišką su siuntos numeriu. Savo siuntą stebėti galite įvedus siuntos numerį DPD sistemoje adresu https://www.dpd.com/lt .

  Po siuntos perdavimo kurjeriui, jis su jumis susisieks nurodytu užsakyme telefono numeriu ir patikslins pristatymo laiką. Kuo greičiau kurjeriui pavyks su jumis susisiekti, tuo greičiau užsakymas bus pristatytas.

  Prekių atsiėmimas Funtastik žaislų parduotuvės sandėlyje. Pateiktus ir apmokėtus užsakymus atsiimti galėsite jau kitą darbo dieną. Atsiėmimas yra nemokamas.

  Atsiėmimo punkto kontaktai ir darbo laikas

  Funtastik žaislų parduotuvės sandėlys

  Justiniškių g. 8-10, Vilnius, LT-05131

  darbo laikas

  I-V 9:00 - 16:00

  VI - nedirbame

  VII - nedirbame

  Dėmesio! Mūsų sandėlį rasti nėra lengva. Esame iš nugarinės Justiniškių g. 8 pastato pusės.

  Ieškokite iškabų Žaislai ir Sanifinas. Įėjimas ant rampos, pirmos durys iš kairės pusės.

   

   

    

 • Prenumeruok ir laimėk

  privatumo politika

  Socialiniai tinklai