Dream makers mini stalo žaidimas Šarados

 • Dream makers mini stalo žaidimas Šarados

  Kodas: LT00-1614
  Barkodas: 4779049971171
  Kaina 214 su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 106 vnt.

   Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 100 eur.

  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
 • Mini stalo žaidimas ŠARADOS yra linksmas žaidimas, kuris patiks ir vaikams, ir suaugusiems. Žaidimo tikslas paprastas – pasitelkus sinonimus paaiškinti kortelėje parašytą žodį taip, kad likusieji žaidėjai jį atspėtų. Žaisti galima tiek didelėje draugijoje, tiek dviese. Žaidėjų skaičius: 2 ir daugiau. Žaidimo trukmė: 15 min. 30 kortelių.    

  I. Pasiruošimas žaidimui Šios taisyklės tinka ne mažesnei nei 4 žmonių draugijai. Taisyklės dviem arba trims žaidėjams aprašytos

  V. punkte. Visos kortelės sumaišomos ir užverstos sudedamos į vieną kaladę. Žaidėjai pasiskirsto į komandas (dvi, tris ir daugiau). Svarbu, kad komandose būtų maždaug po lygiai žaidėjų. Mažiausiai komandoje gali būti du žaidėjai.

  II. Žaidimo vyksmas Komanda, kurios žaidėjų amžiaus suma didžiausia, pradeda žaidimą. Vienas žaidėjas iš kaladės paima viršutinę kortelę, tačiau jos niekam nerodo. Jo tikslas – komandos draugams per 1 minutę paaiškinti kuo daugiau žodžių iš turimos kortelės. Laiką gali sekti bet kuris žaidėjas. Žaidėjas atsistoja priešais savo komandą ir gavęs leidimą pradėti, aiškina žodžius eilės tvarka, kaip surašyta kortelėje. Jeigu komanda tiksliai įvardino žodį, žaidėjas aiškina kitą žodį. Jeigu žaidėjui nepavyksta paaiškinti žodžio, gali jį praleisti ir aiškinti kitą. Laikui pasibaigus, skaičiuojami taškai: už kiekvieną atspėtą žodį komanda gauna 1 tašką, o neatspėtą – praranda 1 tašką. Jeigu žaidėjas paaiškino visus kortelėje esančius žodžius, jo komandai skiriami papildomi 2 taškai. Eilė pereina kitai komandai.

  III. Svarbios taisyklės Būtina žinoti keletą svarbių žaidimo taisyklių:

  • Aiškinant žodžius, negalima naudoti bendrašaknių žodžių (pvz., „vandenynas“ ir „vanduo“);

  • Negalima gestais rodyti į konkretų daiktą;

  • Pažeidęs taisykles žaidėjas tą žodį praleidžia ir aiškina kitą;

  • Komanda turi įvardinti žodį arba žodžių junginį taip, kaip parašyta kortelėje;

  • Jeigu beaiškinant žodį laikas baigėsi, žaidėjas aiškina žodį toliau, tik dabar gali spėti ir kitos komandos. Taškas skiriamas atspėjusiai komandai.

  • Komanda susitaria, kokia eilės tvarka žaidėjai aiškins žodžius, ir tos tvarkos laikosi.    

  IV. Žaidimo pabaiga Laimi komanda, kuri pirma surenka 40 taškų.

  V. Taisyklės dviem arba trims žaidėjams.

   

  Pagaminta Lietuvoje.

   

 • Prenumeruok ir laimėk

  privatumo politika

  Socialiniai tinklai