Technok indų rinkinys 30 vnt

 • Technok indų rinkinys 30 vnt

  Kodas: UA02-1653
  Barkodas: 4823037601653
  Kaina 632 su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 46 vnt.

   Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 100 eur.

  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
 • Tinkamai parinkti žaislai padeda vaikams geriau susipažinti su pasauliu, išmokti ko nors naujo, ugdyti gabumus. Svarbu, kad žaislai būtų suprantami ir paremti vaikui pažįstamais dalykais. Virtuvės reikmenys – pirmieji buities daiktai, su kuriais susipažįsta mažylis, nes su jais susitinka kasdien. Štai kodėl žaisliniai indai yra tokie įdomūs visiems vaikams.
  Rinkinys vaikams tikrai patiks dėl įdomios komplektacijos ir malonių spalvų. Arbatinukas, pagamintas pūtimo būdu, labai panašus į tikrąjį. Apvalios formos ir lygios arbatinuko linijos suteikia žaislui grožio ir ugdo gerą vaikų skonį. Ergonomiška rankena ir pailgas snapelis palengvina naudojimą.

  Žaidimo su žaislu variantų yra daug – vaikas gali išsivirti arbatos sau ir mamai, arba nukloti stalą draugams ir pakviesti į svečius meškiukus.

  Tokie vaidmenų žaidimai lavina vaikų vaizduotę ir fantaziją, mąstymą, smulkiąją motoriką, bendravimo ir socialinius įgūdžius.
  Žaislas pagamintas iš patvaraus aukštos kokybės bekvapio plastiko be aštrių kraštų.
  Pakuotė – tinklelis su spalvota kartonine etikete.
  Į komplektaciją įeina: arbatinukas su dangteliu, 4 puodeliai su lėkštutėmis, keptuvė su dangteliu, keptuvė, 4 lėkštė, šaukštai - 4vnt., šakutės - 4vnt., peiliai - 4vnt.

 • Prenumeruok ir laimėk

  privatumo politika

  Socialiniai tinklai