Lavinamasis stalo žaidimas Namelio paslaptys

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: BY01-DSD_LT
  Kaina 1099
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 17 vnt.

   

  Kaina galioja tik internete. Prekę turime parduotuvėje. Prekių kiekis ribotas.

   

  Prekių užsakymas telefonu

  Užsakykite prekes telefonu +370 652 44893 . I-VI 10:00 -20:00, VII - 10:00 - 18:00. Su pristatymu arba atsiėmimu. 

   

  Atsiėmimas parduotuvėje Vilniuje

  Nemokamas atsiėmimas parduotuvėje Vilniuje, Viršuliškių g. 40, PC Mada, II a. Atsiimkite tą pačią dieną.

   

   

  Pristatymas į namus

  Pristatymas tiesiai į namus 1-3 d.d. Pristatymo kaina 2.99 eur. Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau.

   

  Pristatymas į siuntų terminalus

  Prekių pristatymas į siuntų terminalus 1-3 d.d. Pristatymo kaina 1.99 eur. Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau. 

   

  Į krepšelį 
  Amžius
  2+
  3+
  4+
  5+
  6+
  7+
  Paskirtis
  Berniukams
  Mergaitėms
  Prekės ženklas
  Gamintojas
  Kilmės šalis
  Baltarusija
 • Lavinamasis stalo žaidimas "Namelio paslaptys" skirtas lavinti dėmesį, atmintį, loginį mąstymą ir kalbą. Žaidime rasite 6 įvairių žaidimų taisykles. Taisyklės lietuvių kalba. 


  Žaidimo taisyklės

  1. Žaidimas „Slėpynės miške“ Į tuščius namelio langelius sudėkite rutuliukus su gyvūnų figūrėlėmis ir jas uždenkite spalvotais rutuliukais. Pasakykite vaikui, kad gyvūnai su juo žaidžia slėpynių, ir paprašykite: „Surask kiškutį“. Kai vaikas po spalvotu rutuliuku ras kiškutį, atidėkite į šalį spalvotą rutuliuką. Dabar paprašykite: „Surask pelėdą“ ir t.t. Kai visi gyvūnėliai bus atrasti, pagirkite vaiką. Išsirinkite vieną iš trijų kortelių, kuriose nupiešti gyvūnai ir pasiūlykite vaikui atlikti užduotį kortelėje: uždengti gyvūną tokios pačios spalvos rutuliuku, kaip nupiešta kortelėje.


  2. Žaidimas „Rutuliukai“. Į tuščius namelio langelius sudėkite rutuliukus su skaičiais. Paprašykite, kad vaikas paskaičiuotų, kiek yra rutuliukų su skaičiais. Išsirinkite vieną iš trijų kortelių su spalvotais skaičiais ir pasiūlykite vaikui atlikti užduotį kortelėje: uždengti skaičių tokios pačios spalvos rutuliuku, kaip nupiešta kortelėje. Būtinai pagirkite.


  3. Žaidimas „Slėpynės“ Į tuščius namelio langelius sudėkite rutuliukus su vaikų atvaizdais. Paprašykite, kad vaikas paskaičiuotų, kiek berniukų ir kiek mergaičių atėjo į svečius. Pasakykite mažyliui, kad vaikai su juo žaidžia slėpynių. Išsirinkite vieną iš keturių kortelių, kuriose spalvotuose rutuliukuose nupiešti vaikai. Paprašykite, kad vaikas atliktų kortelėje nurodytą užduotį: uždengtų rutuliuką su vaiko atvaizdu tos spalvos rutuliuku, kokios fone jis nupieštas kortelėje. Atlyginkite vaikui už pastangas.


  4. Žaidimas „Ratelis“. Paprašykite, kad vaikas į namelio langelius sudėtų spalvotus rutuliukus. Tada parodykite vaikui korteles su vaikų vardais, juos perskaitykite ir paprašykite, kad vardus įsimintų. Padėkite vaikui surinkti visus svečius į ratelį: pirmiausia turi į langelį įdėti Luką, iš dešinės – Emiliją, Lukui iš kairės – Gabrielę, virš Emilijos – Matą, po Gabriele – Tadą ir t.t. Pasitelkite savo fantaziją ir patys galite sugalvoti užduotį, kaip sudėlioti rutuliukus.


  5. Žaidimas „Loginės užduotys“. Išdėliokite ant stalo rutuliukus su vaikų atvaizdais. Pasiūlykite vaikui atlikti loginę užduotį ir sudėlioti rutuliukus:
  1) Lukas žemiau Mato. Matas aukščiau Tado ir žemiau Gedimino. Kuris berniukas stovi aukščiausiai?
  2) Emilija vyresnė už Gabrielę ir jaunesnė už Ugnę. Kuri mergaitė vyriausia?
  Galite patys sugalvoti užduotis. Pagirkite vaiką.


  6. Žaidimas „Fantazija“. Ant popieriaus lapo apibrėžkite rutuliukus ir paprašysite, kad vaikas juos papuoštų, kaip nori: gali nupiešti, pavyzdžiui, snaigę, mandariną, saldainį. Iškirpkite rutuliukus ir paprašykite, kad vaikas sudėtų juos į namelio langelius formuodamas eglutę, apskritimą, rombą, tiesią liniją. Pasidžiaukite atlikta užduotimi.

   

  Žaidimas pagamintas iš medienos. 

  Skirtas vaikams nuo 3 metų.

  Pakuotės išmatavimai: 20 x 16 x 4 cm.
    

 • Alternatyvios ir panašios prekės:

  Lavinamasis stalo žaidimas "Segeno lentelės"
  Kodas: BY01-SD2_EN
  Kaina 1099
  Medinis ksilofonas CUBIKA
  Kodas: LV30-14033
  Kaina 1699
  Lavinamasis stalo žaidimas “Ekvilibristas”
  Kodas: BY01-KNI1_EN
  Kaina 1299
  Lavinamasis stalo žaidimas "Mokomės skaičiuoti"
  Kodas: BY01-DK4001_LT
  Kaina 799
<