Maisto produktų rinkinys Technok 8768

 • Maisto produktų rinkinys Technok 8768

  Kodas: UA02-8768
  Barkodas: 4823037608768
  Kaina 373 su PVM
  424 Sutaupykite 051
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 5 vnt.

   Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 100 eur.

  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
 • Įdomūs ir tinkami žaislai padeda vaikams geriau pažinti pasaulį, išmokti naujų dalykų, ugdyti gabumus. Todėl svarbu, kad žaislai būtų suprantami ir paremti vaikui pažįstamais dalykais. Indai, virtuvės reikmenys ir žaislinis maistas – pirmieji buities daiktai, su kuriais mažylis susipažįsta, nes su jais susitinka kasdien. Štai kodėl skirtingi žaisliniai vaisiai, daržovės, mėsainiai, spurgos ir saldainiai yra tokie įdomūs visiems vaikams.

   

  Žaislas "Makalėjos prekių rinkinys TechnoK" tikrai patiks visiems berniukams ir mergaitėms. Puikiai tinka nuostabiems kavinių ar prekybos centrų vaidmenų žaidimams. Žaislinis maistas papildys žaislines virtuves ir indus, padarys žaidimus tikroviškus ir įdomius. Dabar galite atidaryti kavinę draugams ir žaislus, pasirūpinkite maisto pristatymu ar pagaminkite skanią vakarienę. Vištienos kulšelės, dešrainis ir bulvytės rinkinyje yra labai tikroviški ir malonių spalvų. Patogus dydis specialiai pritaikytas vaikų rankoms. Gali būti taip pat gerai derinamas su žaisliniais indais, prekybos centrų vežimėliais ir TechnoK krepšeliais.

   
  Žaislai iš rinkinio taip pat tinka žaidimams rūšiuoti, spalvų ir formų mokymuisi. Įvairūs vaidmenų žaidimai lavina vaikų vaizduotę ir fantaziją, mąstymą ir smulkiąją motoriką, bendravimo ir socialinius įgūdžius. Žaisdami su vaikais tėvai gali išmokyti juos naujų žodžių: daiktų pavadinimų, įvairių gaminių, spalvų ir formų. Žaislai yra saugūs, pagaminti iš patvaraus aukštos kokybės bekvapio plastiko be aštrių kraštų.

   
  Į rinkinį įeina: dešrainė – 1 vnt., dešra – 1 vnt., buteliukas „Kečupas“ – 1 vnt., blauzdelės – 3 vnt., gruzdintos bulvytės – 5 vnt.

  Pakuotė – tinklelis.

  Žaislas tinka vyresniems nei 3 metų vaikams.

 • Prenumeruok ir laimėk

  privatumo politika

  Socialiniai tinklai