Mini stalo žaidimas MAFIJA

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: BY01-1608_LT
  Kaina 279
  349 Sutaupykite 070
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 76 vnt.

   

   Nemokamas pristatymas užsakymams už 150 eur ir daugiau.

   

  Prekių užsakymas telefonu

  Užsakykite prekes telefonu +370 62 055 304. I-V 9:00 - 15:00. Su pristatymu arba atsiėmimu. 

   

  Atsiėmimas parduotuvėje Vilniuje

  Nemokamas atsiėmimas iš sandėlio Vilniuje. Prekių atsiėmimas kitą darbo dieną. 

   

  Pristatymas į namus

  Pristatymas su Dpd kurjeriu i namus per 3-4 d.d

   

  Pristatymas į siuntų terminalus

  Prekių pristatymas į siuntų terminalus 3-4 d.d. Pristatymo kaina 2.99 eur. 

   

  Į krepšelį 
  Amžius
  8+
  9+
  10+
  11+
  12+
  13+
  14+
  15+
  16+
  Paskirtis
  Berniukams
  Mergaitėms
  Prekės ženklas
  Gamintojas
  Kilmės šalis
  Baltarusija
 • Mini stalo žaidimas MAFIJA yra originalaus "Mafija" žaidimo kelioninė mini versija. Kortų žaidimuką galima pasiimti su savimi, žaisti bet kur.  Tai yra komandinis žaidimas rolėmis, kurio metu Mafija susiduria su Dorais piliečiais.

   

  Žaidėjų skaičius: 6-20.

  Žaidimo trukmė: 30 min.

  Turinys: 30 kortelių ir žaidimo taisyklės

  Amžius: 7+.

  Pakuotės išmatavimai: 11 x 6 x 1 cm.

   

  I. Pasiruošimas žaidimui Iš lentelės „Žaidėjai ir personažai“ pasirinkite personažus priklausomai nuo žaidėjų skaičiaus. Atrinkite tik korteles su tų personažų atvaizdu, sudėkite jas užverstas į kaladę. Išsirinkite vedantįjį, kuris užverstas korteles išdalina žaidėjams. Kiekvienas žaidėjas pasižiūri į savo kortelę, tačiau kitiems žaidėjams jos rodyti negali. Priklausomai nuo žaidėjų skaičius renkami personažai. Pateikta lentelė yra rekomenduotino pobūdžio. Žaidėjai patys gali pasirinkti personažus.

  II. Personažai Dori piliečiai

  • Doras pilietis – įstatymų paisantis gyventojas. Naktį jis ramiai miega, o dieną bando susekti Mafiją.

  • Komisaras – vadovauja miesto policijai. Naktį gali kartu su Vedančiuoju patikrinti bet kurį žaidėją, ar šis priklauso Mafijai arba Triadai.

  • Gydytojas – saugo gyventojus nuo kulkų. Naktį gydo bet kurį žaidėją. Tuo atveju, jeigu Gydytojas išsirinko gydyti mafijozų pašautą žaidėją, Vedantysis skelbia apie nepavykusį pasikėsinimą į auką. Gydytojas save gali gydyti tik vieną kartą per žaidimą.

  • Gražuolė – vilioja kitus žaidėjus. Suviliotas žaidėjas praranda visus savo ypatingus gebėjimus (jeigu tokių turi). Pavyzdžiui, žaidžiantis Mafijos pusėje negali šaudyti, o Gydytojas naktį negali gydyti žaidėjų.

  • Asmens sargybinis – pridengia bet kurį žaidėją. Jeigu kažkas šaudo į gyventoją, kurį pridengia Asmens sargybinis, šis tęsia žaidimą, tačiau Asmens sargybinis sužeidžiamas ir praranda balsavimo teisę iki kitos dienos.

  • Slaptasis agentas – mįslingas veikėjas. Jeigu naktį jį pašauna, tai dieną jis praranda balsavimo teisę iki kitos dienos.

  • Keršytojas – savo jėgomis bando susidoroti su Mafija, tačiau dažnai nuo jo kliūna ir Doriems piliečiams. Naktį gali išsirinkti bet kurį žaidėją ir į jį šauti. Mafija

  • Mafija – nusikaltėlis. Naktį sprendžia, į kurį Dorą pilietį šauti, o dieną apsimeta Doru piliečiu.

  • Krikštatėvis – Mafijos vadas. Pabunda kartu su Mafija. Naktį gali atimti iš bet kurio žaidėjo balsavimo teisę teisme, kuris vyksta dienos metu. Tarp kitko, nebūtinai iš Doro piliečio – kad sutrikdytų kitus žaidėjus, Krikštatėvis gali atimti balsavimo teisę ir iš Mafijos.

  • Advokatas – dirba Mafijai. Pabunda kartu su Mafija. Naktį gali patikrinti bet kurį žaidėją ir sužinoti iš Vedančiojo, ar jis yra Komisaras arba Triada. Triada

  • Triada – antras nusikaltėlių klanas mieste. Triados užduotis – sunaikinti Dorus piliečius ir Mafiją.

  • Sensėjus – dvasinis Triados lyderis. Pabunda kartu su Triada. Naktį gali tikrinti ir sužinoti, ar jo išrinktas žaidėjas yra Komisaras arba Mafija. Žaidimas vyksta lygiai taip pat kaip ir klasikinėje šio žaidimo versijoje. Žaidimas susideda iš pasikartojančių etapų, vadinamų diena ir naktis. Vedantysis turi atsižvelgti į naują žaidėjų ėjimo tvarką.  

 • Alternatyvios ir panašios prekės:

  Mini stalo žaidimas ŠARADOS
  Kodas: BY01-1614_LT
  Kaina 279
  349 Sutaupykite 070
  Mini stalo žaidimas KAS AŠ?
  Kodas: BY01-1610_LT
  Kaina 349
  Mini stalo žaidimas KROKODILAS MIMAS
  Kodas: BY01-1607_LT
  Kaina 279
  349 Sutaupykite 070