Sandart Rangoli Mandalas kūrybos rinkinys

 • Sandart Rangoli Mandalas kūrybos rinkinys

  Kodas: 579031
  Barkodas: 5050565649911
  Kaina 455 su PVM
  5  Sutaupykite 045
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 4 vnt.

   Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 100 eur.

  Į krepšelį 
 • Rangoli ir Mandala yra meno rūšys, kilusios iš Indijos, kurioje raštai kuriami ant grindų ar stalviršio naudojant tokias medžiagas kaip kalkakmenio milteliai, raudonoji ochra, sausi ryžių miltai, spalvotas smėlis, kvarco milteliai, gėlių žiedlapiai ir spalvoti akmenys.

  Instrukcija: Pasirinkite iš anksto paruoštą, apskritą šabloną. Rekomenduojama pradėti nuo vidurio ir judėti link apskritimo išorės. Naudokite balto popieriaus lapą arba padėkliuką, kad lengviau surinkti smėlio grūdeklius kurie nukris nuo smėlio piešinio.
  Atsargiai nulupkite vidurinės dalies lipnųjį sluoksnį ir pabarstykite atvirą vietą iš anksto pasirinktu smėliuku. Pirštų pagalba švelniai prispaudžiate, kad smėlis tolygiai priliptų ir nesimatytų klijų sluoksnio. Lapą pakeliame, lengvai nukratome. Smėlio likučius suberiame atgal į maišelį, kurioje jis ir buvo. Tuomet vėl gražiai nuklijuojame kitą plotelį ir taip toliau..
  Svarbu nenuklijuoti visų plotelių, o pradėti nuo mažiausių ir tęsti po vieną, nes nuklijavus visus iš karto, nepavyks išgauti aiškaus kontūro ir išskirti spalvomis.
  Ši veikla lavina vaikų kūrybingumą, smulkiąją motoriką, o tai turi teigiamos įtakos fiziniam ir socialiniam jų vystymuisi ir raidai.

  Rinkinyje: Piešinėliai 4 vnt; įvairių spalvų smėlio pakuotės – 9 vnt. 

  Skirta vaikams nuo 3 metų

   

 • Prenumeruok ir laimėk

  privatumo politika

  Socialiniai tinklai