Stalo žaidimas MIKADO

 • Stalo žaidimas MIKADO

  Kodas: 76119
  Kaina 852 su PVM
  998 Sutaupykite 146
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 10 vnt.

   Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 100 eur.

  Į krepšelį 
 • Nuotaikingas stalo žaidimas Step Puzzle MIKADO
  Stalo žaidimas vyresniems kaip 4 metų vaikams ir visai šeimai

  Klasikinis žaidimas. Surinkite kuo daugiau pagaliukų, traukdami juos iš ryšulio taip, kad jis nesubyrėtų. Paprastos taisyklės dvims žaidimo variantams. Visos dalys medinės. Žaidimas lavina dėmesį, smulkiąją motoriką, gebėjimą pažinti palvas, o taip pat leidžia labai smagiai praleisti laiką. Jį galima žaisti namie ir išvykoje – reikia tik lygaus horizontalaus paviršiaus.

  Žaidėjų skaičius: 2–4
  Tikėtina žaidimo trukmė: 10–15 min

  Žaidimo tikslas – neleisti „sugriūti“ palapinei iš lazdelių ir nukristi žiedui.
  Pasiruošimas žaidimui. Sukišti visas lazdeles į žiedą – gausis savotiška „palapinė“. Ją reikia pastatyti ant lygaus paviršiaus, kad tvirtai stovėtų.
  Žaidimo eiga. Pradeda jauniausias žaidėjas. Žaidėjai paeiliui meta kauliuką vieną kartą ir traukia po vieną lazdelę iš „palapinės“ pagal iškritusią kauliuko briaunos spalvą. Lazdeles reikia traukti kuo atsargiau, kad nesugriūtų „palapinė“ ir nenukristų medinis žiedas. Po to eina iš dešinės sėdintis kitas žaidėjas. Jei iškritusiai kauliuko spalvai nebėra atitinkamos spalvos lazdelės, ėjimą perima kitas žaidėjas. Žaidimas baigiamas, kai „palapinė“ iš lazdelių sugriūva. Žaidėjai skaičiuoja, kiek kas turi lazdelių. Laimi žaidėjas, surinkęs daugiausiai lazdelių.

  Žaidimo sudėtis: 36 įvairiaspalvės medinės lazdelės, 1 medinis žiedas, 1 kauliukas, 1 žaidimo taisyklės.
  Žaidimo taisyklės pateikiamos 11 kalbų: LT, LV, EE, EN, DE, FR, IT, ES, FI, SE, PL. Pagamintas iš ekologiškų medžiagų: popieriaus, kartono, medžio.
  Patogi nedidelė dėžutė, tinka pasiimti su savimi ir į kelionę, matmenys – apie 140x220x40 mm, svoris apie 170 g.