Technok lavinamoji piramidė

 • Technok lavinamoji piramidė

  Kodas: UA02-6580
  Barkodas: 4823037606580
  Kaina 381 su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 98 vnt.

   Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 100 eur.

  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
 • Piramidė yra Septinių spalvų formelės žaisti smėlyje arba vandenyje, iš kurių vaikas gali pasidaryti 35 cm piramidę arba sudėti  vieną į vieną. 

  Piramidė susideda iš septynių skirtingų spalvų ir dydžių formelių. Be to, formelės yra skirtingų jūros gyvūnų formų: delfinas, ruonis, krabas, vėžlys, jūrų žvaigždė ir žuvis.

  Naujoji „TechnoK piramidė“ yra tikras lobis vaikams, kurie mėgsta smagius ir lavinančius žaidimus. Šis žaislas susideda iš septynių spalvingų ir skirtingo dydžio formelių, kurių kiekviena vaizduoja jūros gyvūną: delfiną, ruonį, krabą, vėžlį, jūrų žvaigždę ir žuvį. Žaislo elementai gali būti sudėti į piramidę nuo didžiausio iki mažiausio arba vienas į kitą, taip skatinant vaikų kūrybiškumą ir mokymąsi.

  Piramidės viršūnėje esanti mažiausia figūra - „žvaigždė“ - turi malūną, kuris sukasi, kai į jį pilamas vanduo, o per įvairius koštuvus apačioje vanduo išbėga, suteikdamas daug džiaugsmo mažiesiems žaidėjams. Be to, piramidės elementai gali būti naudojami kaip smėlio antspaudai arba sietelis.

  Šis žaislas padeda vaikams mokytis spalvų, dydžių ir formų, taip pat susipažinti su jūros gyventojais ir pradėti skaičiuoti. Be to, „TechnoK piramidė“ lavina smulkiąją motoriką, koordinaciją, atmintį, logiką ir vaizduotę, todėl jis yra puikus įrankis vaiko vystymuisi.

  Žaislas skirtas vaikams nuo 1 metų amžiaus. Jis yra supakuotas į tinklelinę pakuotę su spalvota kartonine etikete, kuri patraukia dėmesį ir suteikia žaislui papildomo žavesio. 

  Pagaminta iš plastmasės.

  Skirta vaikams nuo 1+

  Išmatavimai: 14 х 13 х 9.2 см  

 • Prenumeruok ir laimėk

  privatumo politika

  Socialiniai tinklai