Technok maisto produktų rinkinys

 • Technok maisto produktų rinkinys

  Kodas: UA02-9048
  Barkodas: 4823037608492
  Kaina 352 su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 6 vnt.

   Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 100 eur.

  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
 • Tarp skirtingų žaidimų vaikai visada renkasi pagal pažįstamus dalykus. Tai skirtingas transportas, indai ir žaislinis maistas, nes su jais susitinka kiekvieną dieną.
  Mažiesiems pasaulio tyrinėtojams siūlome įdomių ir, svarbiausia, saugių žaislinių vaisių, daržovių, mėsainių, spurgų ir kitų gaminių. Žaislinis maistas papildys žaislines virtuves, prekybos centrus, kavines ir pikniko žaidimus. Dabar galite atidaryti kavinę draugams ir žaislams, pasirūpinti maisto pristatymu ar paruošti skanią vakarienę.
  Žaislas „Makalėjos prekių rinkinys TechnoK“ tikrai patiks visiems vaikams. Šis rinkinys skirtas sotiems ir sveikiems pusryčiams. Ant didelės keptuvės galite kepti kiaušinius su dešrelėmis ir sūriu. Visi rinkinio gaminiai yra labai tikroviški ir malonių spalvų. Patogus dydis specialiai pritaikytas vaikų rankoms. Taip pat puikiai galima derinti su žaisliniais indais, prekybos centrų vežimėliais ir TechnoK krepšeliais.
  Įvairūs vaidmenų žaidimai lavina vaikų vaizduotę ir fantaziją, mąstymą ir smulkiąją motoriką, bendravimo ir socialinius įgūdžius. Žaisdami su vaikais tėvai gali išmokyti juos naujų žodžių: daiktų pavadinimų, įvairių gaminių, spalvų ir formų.
  Žaislai yra saugūs, pagaminti iš patvaraus aukštos kokybės bekvapio plastiko be aštrių briaunų.

  Į rinkinį įeina: keptuvė - 1 vnt., dešra - 1 vnt., kiaušiniai - 2 vnt., sūrio gabalėlis - 1 vnt., kulšelė - 1 vnt., kruasanas - 1 vnt.
  Pakuotė – tinklelis su kartonine etikete.
  Žaislas tinka vyresniems nei 3 metų vaikams.