Technok metalinis konstruktorius 6 modelių rinkinys 9031

 • Technok metalinis konstruktorius 6 modelių rinkinys 9031

  Kodas: UA02-9031
  Barkodas: 4823037609031
  Kaina 1634 su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 5 vnt.

   Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 100 eur.

  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
 • Rinkinį sudaro 225 detalės, kurių dėka galite surinkti net 6 transporto priemonių modelius.

  Metalinių konstrukcijų rinkinių tradicija prasidėjo tolimame XVIII a. Su šiais žaislais užaugo daugybė žinomų išradėjų, mechanikų ir inžinierių kartų. Jų dėka vaikai įgyja pirmuosius įgūdžius sujungti detales varžtais, veržlėmis, dirbti su atsuktuvu ir raktais. Savo rankomis jie kuria tikrus „veikiančius“ modelius: įvairius automobilius, malūnsparnius, kranus, traktorius, traukinius, sunkvežimius, cisternas, motociklus ir daugybę kitų transporto priemonių.
  Žaidimai su konstravimo rinkiniu didina vaikų susidomėjimą mašinomis ir mechanizmais, suteikia pagrindo suprasti skirtingų dalių sąveiką. Taip pat pristatomi techniniai detalių pavadinimai, paprasti brėžiniai ir schemos. Būtent įdomiame ir neįkyriame žaidime geriausiai lavinami loginio mąstymo, erdvinės vaizduotės, dėmesingumo ir vaizduotės įgūdžiai.
  Šiuos konstruktorius ugdymo procese aktyviai naudoja ir populiarėjantis naujausias STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics) metodas. Pavyzdžiui, galite surinkti molekulės, gėlės, vėjo malūno ar dinozauro modelį. Vaikas ne tik susipažįsta su naujomis tiksliųjų mokslų ir inžinerijos raidos kryptimis, bet ir išmoksta išmoktą įgyvendinti praktiškai.
  Metalinių konstrukcijų komplektai TechoK išsiskiria aukšta kokybe ir detalių įvairove, juose taip pat įdomus metalinių ir plastikinių dalių derinys. Kiekviename komplekte yra atsuktuvas ir veržliarakčiai modeliams surinkti. Jauniesiems mechanikams padės spalvinga instrukcija. 

                                                                                       

  Išmatavimai: 30 х 24.5 х 4.8 cm

  Skirta vaikams nuo 5+

 • Prenumeruok ir laimėk

  privatumo politika

  Socialiniai tinklai