Technok metalinis konstruktorius lėktuvas Mriya 1110 detalių 9178

 • Technok metalinis konstruktorius lėktuvas Mriya 1110 detalių 9178

  Kodas: UA02-9178
  Barkodas: 4823037609178
  Kaina 5772 su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 18 vnt.

   Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 100 eur.

  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
 • Lėktuvas iš naujausios Technok kolekcijos. 2023m naujiena.

  Mriya yra pats didžiausias ir galingiausias lėktuvas pasaulyje, sukurtas Antonovo.  Dabar Mriya gali turėti kiekvienas.

  Tai didelis ir įdomus konstrukcinis rinkinys iš 1110 detalių. Jam surinkti reikės kantrybės ir ištvermės. Tačiau Mriya lėktuvas to vertas.

   

  Išmatavimai:

   

       1110 detalių;

       sparnų plotis - 64 cm;

       ilgis - 53 cm;

       aukštis - 15 cm;

       judanti važiuoklė;

       sulankstoma rampa bagažo skyriuje.

   

  Metalinių konstrukcijų rinkinių tradicija prasidėjo tolimame XVIII a. Su šiais žaislais užaugo daugybė žinomų išradėjų, mechanikų ir inžinierių kartų. Jų dėka vaikai įgyja pirmuosius įgūdžius sujungti detales varžtais, veržlėmis, dirbti su atsuktuvu ir raktais. Savo rankomis jie kuria tikrus „veikiančius“ modelius: įvairius automobilius, malūnsparnius, kranus, traktorius, traukinius, sunkvežimius, cisternas, motociklus ir daugybę kitų transporto priemonių.

  Žaidimai su konstravimo rinkiniu didina vaikų susidomėjimą mašinomis ir mechanizmais, suteikia pagrindo suprasti skirtingų dalių sąveiką. Taip pat pristatomi techniniai detalių pavadinimai, paprasti brėžiniai ir schemos. Būtent įdomiame ir neįkyriame žaidime geriausiai lavinami loginio mąstymo, erdvinės vaizduotės, dėmesingumo ir vaizduotės įgūdžiai.

  Šiuos konstruktorius ugdymo procese aktyviai naudoja ir populiarėjantis naujausias STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics) metodas. Pavyzdžiui, galite surinkti molekulės, gėlės, vėjo malūno ar dinozauro modelį. Vaikas ne tik susipažįsta su naujomis tiksliųjų mokslų ir inžinerijos raidos kryptimis, bet ir išmoksta išmoktą įgyvendinti praktiškai.

  Metalinių konstrukcijų komplektai TechoK išsiskiria aukšta kokybe ir detalių įvairove, juose taip pat įdomus metalinių ir plastikinių dalių derinys. Kiekviename komplekte yra atsuktuvas ir veržliarakčiai modeliams surinkti. Jauniesiems mechanikams padės spalvinga instrukcija.

  Vaikams nuo 7 metų.

  Pakuotė – didelė dovanų dėžutė su rankena. Dėžės išmatavimai: 50.5 х 32 х 26 cm

 • Prenumeruok ir laimėk

  privatumo politika

  Socialiniai tinklai