Technok traktorius 27 cm

 • Technok traktorius 27 cm

  Kodas: UA02-8553
  Barkodas: 4823037608553
  Kaina 758 su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 14 vnt.

   Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 100 eur.

  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
 • Pristatome pirmuosius žaislus iš naujos statybinės įrangos linijos TechnoK. Ši serija yra rinkodaros specialistų tyrimų rezultatas. Pirmą kartą TechnoK žaislų „statybos įrangos“ istorijoje panaudojome pastaraisiais metais aktualų blizgių poliruotų ir matinių paviršių derinį. Tikimės, kad tokie sprendimai patiks mūsų klientams, nes jie žaislo siluetus padaro išraiškingesnius ir atpažįstamus.

  Naujasis traktorius – ryškus ir smagus žaislas, kuriame nesunkiai atpažįstamas dizaino panašumas su šios serijos savivarčiu. Galima rinktis iš trijų spalvų – raudonos, geltonos ir žalios. Pagrindinis mūsų traktoriaus „išryškinimas“ yra judančios dalys (kaušas) su dviem fiksacijos laipsniais, kurios fiksuojamos viršutinėje „transportavimo“ padėtyje. Labai dažnai traktorius tampa mėgstamiausiu tarp berniukų.
  Jei jūsų vaikas jau turi savivartį ir traktorių, yra daugybė žaidimų:
  1. Kelio tiesimas: vaikai gali susikurti savo kelių tinklą ir naudoti traktorių medžiagoms gabenti, greitkelius, automobilių stovėjimo aikšteles ir degalines tiesti.
  2. Ūkininkavimas: vaikai gali sukurti savo mini ūkininkavimo verslą ir naudoti traktorių žemei apdoroti, vežti grūdus ir kitą žemės ūkio techniką.
  3.Kasyklos: vaikai gali pasistatyti savo kasyklą ir naudoti traktorių rūdai ir kitai kasybos įrangai transportuoti.
  4. Tiltų ir tunelių statyba: vaikai gali sukurti savo tilto ar tunelio projektą ir naudoti traktorių medžiagoms transportuoti ir statyti. Tai puikus pasirinkimas smėlio dėžei.
  Visi naujos serijos automobiliai yra puikus būdas supažindinti vaikus su kūryba ir lavinti jų kūrybinę vaizduotę bei fantaziją. Be to, serialas gali būti puiki dovana.
   

  Spalvą siunčiame atsitiktine tvarka.

  Dydis 27.5х12.5х11 cm  

  Vaikams nuo 3 metų