Technok visureigis 23cm

 • Technok visureigis 23cm

  Kodas: UA02-3565
  Barkodas: 4823037603565
  Kaina 1096 su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 42 vnt.

   Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 100 eur.

  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
 • Ši mašina yra galbūt geidžiamiausias žaislas kiekvienam berniukui. Vaikai gali greitai sugalvoti labai skirtingus žaidimus: jie gali organizuoti greitas lenktynes su sportiniais automobiliais, pradėti statybos darbus smėlio dėžėje ir žaisti kitus vaidmenų žaidimus, tokius kaip garažas, automobilių stovėjimo aikštelė ar degalinės. Sunkvežimiai gali gabenti įvairias prekes ir žaislus, visureigiai gali būti naudojami įdomiems nuotykiams bekelėje.

  Didelių džipų gerbėjams siūlome visureigį TechnoK – tipišką „ALLROAD“ su atsarginiu ratu, pritvirtintu prie galinių durelių. Visureigis turi didelius ratus su ryškiais protektoriais, kurie lengvai įveikia įvairias kliūtis. Automobilyje galite pasidėti mažus žaisliukus ir pasiimti su savimi į kelionę. Įdomus dinamiškas visureigio dizainas tikrai patrauks vaikų dėmesį. Spalvos ir ryškūs lipdukai žaidimui suteikia ypatingo veržlumo – todėl vaikai įsivaizduoja save kaip superherojus.

  Įvairūs vaidmenų žaidimai lavina vaikų vaizduotę, mąstymą, koordinaciją, smulkiąją motoriką. Žaisdami su draugais vaikai tobulina savo bendravimo ir socialinius įgūdžius.

  Vaikai gali žaisti su automobiliais tiek viduje, tiek lauke. Turint kolekciją labai įdomu organizuoti lenktynes su draugais. Šis fantastiškas visureigis pradžiugins kiekvieną berniuką.

  Jis pagamintas iš saugios, aukštos kokybės bekvapės medžiagos. Automobilis yra patvarus ir patikimas.

  Žaislas skirtas vyresniems nei 3 metų vaikams.

  Išmatavimai 23 × 35 × 20.5 cm
   

 • Prenumeruok ir laimėk

  privatumo politika

  Socialiniai tinklai